DOLAR 20,3928 1.48%
EURO 22,0192 1.99%
ALTIN 1.282,052,04
BITCOIN 5706441,86%
İstanbul
22°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

1 Ocak günlük burç yorumları
288 okunma

1 Ocak günlük burç yorumları

ABONE OL
1 Ocak 2021 01:09
1 Ocak günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

1 Ocak 2021 burç yorumları yeni senenin ilk günlerinde kimleri neler bekliyor merak ediyor musunuz? Yeni yıla büyük bir enerji ile başlayarak, her şeye olumlu odaklanarak başlayalım. Gelin, gün arasında hangi burca neler olacak birlikte odaklanalım.

1 Ocak 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu
Koç burcu günlük yorumu aslına bakarsak olmak istediğin yeri işaret ederken bu yerden fazlaca uzaklaşmış olduğuna işaret eder. O zamanlar gelene kadar biraz sakin kalmayı tercih etmelisin. Çünkü her ne olur ise olsun biraz sabır ve biraz da emek ile atlatamayacak olduğun bir şey kalmaz. Hayatın ipleri hala senin elinde. Her ne kadar sevdiğin şahıs ile yolları ayırmak zorunda kalmış olsan bile yakın zamanda bunlar bir düzene girecek. Her eksilen ardından üzülmek yerine hayata birazcık daha oldukca odaklanmak icap eder. Ardından ne kadar güzel ve huzurlu günlerin gelecek bulunduğunu kendin de göreceksin. Son zamanlarda o kadar sabır göstermişsin ki adeta kısa sürede bunun ödüllerini alacaksın diyebilirim. Aşk hayatında asla beklemediğin anda hem kalbine hem de mantığına uyan birinin kapını çalacak bulunduğunu görüyorum. Bu kişi ile fazlaca değişik birliktelikler kuracak ve hayatın temellerini atmak üzere yan yana olacaksın. Kısa zamanda sana delicesine aşık olacak bu şahıs ile yaşamının hayli değişik noktalara gidecek bulunduğunu hissediyorum. Bu süreçlere kadar sabırlı ve emek veren yapıda yer almak yeterli olacak. Her şey en özel halleri ile hayatında yer alacak. O yüzden daha oldukca sabırla aşkı bekleyin.

1 Ocak 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Boğa burcu günlük yorumu insanlardan kaçmak istediğini ve biraz ancak kalmak istediğinin habercisi oluyor. , arkadaşım söylediğin insanlardan tutun sevdiğin kişiye kadar herkesten ayrı bir yara almak hem psikolojik açıdan bununla beraber bedensel açıdan bitap düşmene neden olmuş. Biraz sakin kalarak hareket etmelisin. Çünkü ne kadar kaçarak gitmek istesen bile bu düşünceler her gittiğiniz yere senin ile gelecek. Bu yüzden daha mantıklı kararlar almalı ve geçmiş yerine gelecek için kaygılar beslemelisin. Bu ara böylesi düşünceler yüzünden kariyer yaşamına odaklanamadığını ve bunların da ayrı birer problemler ile karşı karşıya olmasını hissediyorum. Aslında bu noktalarda sana düşen rolü yerine getirin. Ardından her şey düzelecek. Aslında hayatın şu anki süreçlerine işaret eder. İnsanlardan bitap düştükten sonrasında yeni biri ile tanışacak ve bu kişi ile aşka yelken açacağına işaret eder. İnsanlar ile güzel bir birliktelik kuracak ve olmak istediğin noktada yer alabileceksin. O süreçlere kadar ise birazcık daha sakin kalın. Ardından ne şeklinde farklılıkları ile devam edebilecek olduğunu göreceksin. Aşkın adeta her şeyi ile ayaklarını yerden kesecek olmasıyla beraber hususi günlerde yer alacağını da hissediyorum. Bu kişinin her yakınından daha farklı ve öze biri olduğunu düşüneceksin. Güzel günleri yaşarken sevinç saçan bir halinize odaklanmalısınız.

1 Ocak 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu
İkizler burcu günlük yorumu bu resmen dertler ile etrafın sarılmış gibi hissediyor olduğuna işaret eder. Fakat sakin olun. Çünkü her şey kısa müddette son bulacak. Hayatında olmasını istediğin her şey olacak. Ama bunun için birazcık daha zaman ve emek gerekiyor olduğunu görüyorum. Aşk hayatında fazlaca kırgın yapıda olduğun da dikkatimi çekti. Son zamanlarda her adamın bir parça yara verdiği isim olman insanlardan kaçmak ve kurtulmak istemene niçin olmuş benzer biçimde hissediyorum. Yakın zamanda son bulacak bu durumun yaşamına girecek biri ile sağlanacağı da dikkatimi çekti. O zamanlara kadar tek başına ihtiyaç duyulan emeği vermeli ve hak ettiğin yere geçmek için sakin kalmalısın. Aslında yardımıyla hayatında oluşacak güzellikleri haber veriyor. İnsanlardan kurtulacak ve ancak hayatına alacağın şahıs ile sadece kalacağın zamanlarda olacaksın. Bu şahıs o kadar yapıcı bir şekilde hayatında yer almak için emek verecek ki adeta çevrendeki insanoğlu kadar kendin de şaşkınlıklar arasında olacaksın. Bu ara yeni bir iş teklifi alabilir ve kariyer hayatın için farklı odak noktaları oluşturabilirsin. Tanışacağın kişiden de bu alanda oldukça güç alacağın zamanlarda olacağını hissediyorum. Bu zamanlara geçene kadar içinde yer edinen güç ile birçok şeyin üstesinden geleceksin.

1 Ocak 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Yengeç burcu günlük yorumu son zamanlarda ne kadar sıkıntılı süreçleri geride bıraktığını hissediyorum. , bu sıkıntılı süreçlerde ne kadar oldukca direndiğin ve her şeyi tek başınıza üstlendiğine işaret ediyor. Fakat unutmayalım ki tek başımıza ne kadar emek verirsek verelim bazı anlarda kifayetsiz kalabilirsin. Aslında hayatındaki sıkıntılı süreçlere ne kadar iyi kenetlendiğini ve kısa sürede her şeyin ansızın çözülecek olduğuna işaret eder. Hayatındaki bireyin ilgisiz tavırları yer alabilir ve bundan sıkılmış olabilirsin. Bu durumu içten içe kendine dert etmek yerine karşına alarak konuşman gerekiyor. Ne kadar yalın bir biçimde anlatırsan o kadar süratli sonuçlara erişeceksin. Sanki bir açılış yapıyor ve herkesi yanında görmek istiyorsun benzer biçimde bir edan var. Eğer aklında hayatındaki kişi ile yeni bir iş kurmak ya da değişik bir plan var ise bu ara uygulamaya geçirmek için en müsait vakit. Arandaki sevgi bağlarını güçlendirmek için daha süratli harekete geçebilirsin. Sakinliğini koruman gereken zamanlara giriyorsun. Ne kadar sakin kalırsan o denli oldukca emek verebilecek ve birtakım şeyleri kazanç dolu sonlanması için başarı göstermiş olacaksın. Aslında son zamanlarda her mutlaka son olarak kazanan kişi bulunduğunu bizlere müjdeliyor. Bu yüzden odaklanarak ilerlemeyi tercih edin.

1 Ocak 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Aslan burcu günlük yorumu adeta hayatındaki kişi ile birçok insan içinde tartışıyorsun şeklinde durumlar meydana gelebilir. Herkesin ortasında değişik bir sıkıntı yaşayabilir ve bu sorun yüzünden aranızın bozulmasına niçin olabilirsin. , bazı vakaları büyütmek yahut kıskançlık durumlarına kapılmamak yerine karşındaki kişiyi anlamayı ve dinlemeyi tercih etmelisin. Öyle bir duruma gireceksin ki o an hayatınızda olan kişiye ne kadar haksızlık ettiğini görebileceksin. Sevgini söylemekten belli etmekten kaçınan bir yapın olduğunu hissediyorum. Böyle olmak yerine birazcık daha yapıcı ve sevgini tam olarak yayınlayan bir hale geçmen gerekir. Biraz daha ilerledikçe karşıma çıkan çatallı bir çizgi dikkatimi çekiyor. Aşk hayatında her ne kadar zorlu süreçlerden geçiyor olsan bile her şeyi kısa müddette geride bırakacağını işaret eder. Ne kadar zorluk çeksen bile birlikte sonucunda huzurlu bir nefes alacaksın. Bu çatallı çizgi yanında beliren bir yol var ve bu yola çıkman icap eder. Eğer aklında dinlence gibi bir plan varsa veya kaçamak gibi durumlar onları ertelemeden o yola çıkmanda yarar var. Aranıza girmeye çalışan değişik kişiler olduğunu hissediyorum. Bu kişilerin ilişkinize gölge düşürmesine izin vermek yerine sahip çıkmayı tercih etmelisin. Aslında birkaç zamana kadar bu aşkın iyi bir sonuç ile devam edeceğinizi bizlere müjdeliyor.

1 Ocak 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu
Başak burcu günlük yorumu ilk önce son zamanlarda kendini sadece aşk oyunu içerisinde hissettiğini görüyorum. Aslında bu noktalarda oldukca dikkatli olman gerektiğine işaret ediyor. Çevrende yer alan kişilere karşı bir fazlaca dikkatli olman ihtiyaç duyulan zamanlardasın. Hayatının aşkı olarak gördüğün şahıs ile aranıza girmek isteyebilir ve sorun yaşamanıza neden olabilirler. Bu noktada insanların senden uzak kalmasına tesir etmelisin. Ne kadar fazlaca insan o denli fazlaca dert demek bulunduğunun farkına varırsan aslında kurtuluşun da o kadar rahat olacak. Karşı taraftan beklemediğin bir laf duymanız bu ara söz konusu olabilir. Bu söz karşısında fazlaca sert reaksiyon vermek yerine sakin yapını korursan her şey istediğin benzer biçimde kendi yollarını çizebilir. Bu ara karşınıza hayli nadir karşılaştığım aslında bu aşk için elinden gelen emekleri fazlası ile verdiğine işaret ediyor. Bundan daha sonra huzur olan günler karşı tarafın da senin için vereceği mücadeleler ile renk kazanacak. Çok farklı bir evreye geçiyor bulunduğunu hissediyorum. Her şey ile hayatın en duygu dolu olan anlarını ansızın yaşamaya başlamış olacak bulunduğunu, her kötü günü bu ara geride bırakacak bulunduğunu dile getirebilirim.

1 Ocak 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Terazi burcu günlük yorumu hayatına olup biten vakalar o kadar iri ve canlı duruyor ki resmen bakışları ile dahi insanların birazcık irkmesine niçin oluyor. Fakat bu senin huyuna bakılınca korkutucu bir yapıda değil. Çünkü senin arkanda dedikodu gerçekleştiren insanoğlu bulunduğunu ve bunları durdurmak için yer aldığını işaret ediyor. Bu elinde yer alan çakı geçmişte hayatında iz açan kişilerden artık kurtuluyor olduğuna işaret ediyor. Kendin için yeni bir sayfa açmanın tam da en müsait vakti diyebilirim. Aslında hayatında yolunda gitmeyen şeyler bulunduğunu ve bu ara onları teker teker geride bırakacağına işaret ediyor. Ne kadar sakin senin o denli huzurlu edeceği günlerin geleceğini anlatım eder. Aşk hayatının durgun olması doğal olarak ki de seni üzüyor olabilir. Bu noktada illa her şeyi karşında olan kişilerden beklemen gerekmez. Biraz da kendinin bir şeyler yapmak için kolları sıvaması gerekebilir. A dan z ye kadar her yolu deneyebilir ve onun ile aranızdaki sorunları eritebilirsin. Aslında bu ara huzura karşı olan ihtiyacının yerini bulacağına işaret ediyor. Huzurun ve mutluluğun asla yakanı bırakmamasını diliyorum. Bu yüzden daha oldukca dikkatli ilerlemeyi seçmelisin.

1 Ocak 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Akrep burcu günlük yorumu yer alan bu karartı artık senin fazlaca bitap ve yorgun düştüğünüze işaret ediyor olabilir. Tek düze giden bir ilişkin olabilir ve bunlardan kurtulmak için can atıyorsun. Bu noktalarda karşıma çıkan ateşlerin ortasında yer edinen bir olaylar tek tek peş peşe gelecek. Aranıza soğukluk girmiş veya üçüncü kişiler soğukluk girmesi için bir şeyler yapmış olabilir. Fakat merak etmeyin ki bu buzlar kısa müddette çözülecek ve ateşler yardımıyla aranızdaki ihtiras ve ateş tekrar ortaya çıkacak. Her zamanı değerlendirmek için fırsat kollaman ihtiyaç duyulan zamanlardasın. Hayatında meydana gelen birçok şey sevgi dolu olan anların sana gelmesini belli olacak. Bu hayatındaki şahıs olabilir. Çünkü araba ile o denli hız yapmış ki adeta güzel haberleri bir an önce vermek ve aşk hayatını yeniden renkli hale getirmek için çok arzuluyor. Hayatında meydana gelen vakalar var ve bu yağmur peşinden gelen güzellikleri bize işaret eder. Ne kadar yağmur sert yağarsa yağsın bizleri ıslatsa bile gökkuşağının huzuru her zaman fark eder. Yakın zamanda sen de bu huzura erecek ve his dolu anların tadına varacaksın. Her şeyin artık son bulduğu ve en güzel günlerin senin için başladığını sana haber ediyor.

1 Ocak 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu
Yay burcu günlük yorumu sen ve kafana takmaman gerektiği biçimde taktığın sorunlar da nokta diyebilirim. Bazı olaylara gereğinden fazla takılı kalman seni yaralayabilir. Buna izin vermek de vermemek de ancak senin elinde. Herkesin hayalinde yer edinen bir ilişkiye sahip olduğunu da hissediyorum. Buna sahiplenmek için emek vermen gerekiyor. , hayatındaki kişiyle yan yana dururken ortada her şey yakın zamanda kendinizi belli edecek. Bu süreçlerde şahıs aranızı bozmak için oldukca arzulayan üçüncü bir şahıs şeklinde hissediyorum. Eline bir iğne bir de çuvaldız almış. Bir sevgiline bir sana batırarak olmayan sorunları var benzer biçimde gösteriyor. Bu şahıs öyle kötü bir isim ki kendini de asla belli etmiyor. Benliğine işlemeye çalışan kişilere karşı dikkatli olman ihtiyaç duyulan vakit dilimlerindesin. Eğer insanlardan etkilenmek yerine sevgiline sıkı sıkıya tutunursan sorunsuz bir hayatın tadına varabilirsin. Aşkın sonuna kadar tadılacağı günleri aslına bakarsak ortaya çıkaran tek etkili bizleriz. Ne kadar sıkı sıkıya tutunursak o denli sevinçli ne kadar az tutunursak o kadar huzursuz oluruz. Bu yüzden daha çok sevgiline karşı ılımlı yaklaşması ihtiyaç duyulan bir kadınsın.

1 Ocak 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Oğlak burcu günlük yorumu ben aşkın her zaman senden yana olduğunu hissediyorum. , burada karşıma o denli iri ve ihtişamlı bir şömine çıkmış ki adeta hayatında olan kişi ile aranda ne kadar aşırı istekli bir bağ olduğuna işaret ediyor. Fakat söylemem ihtiyaç duyulan bir nokta da var ki senin veya onun çevresinden birisi aranızda sorun yaratmak için olmayan şeyleri var gibi anlatıyor olabilir. Bu da problemler ile yüz yüze gelmene neden olabilir. Bu noktada en büyük görev sende olabilir. Aşkını her an diri tutmak için çevrende olan insanlardan uzaklaşmalı ve hayatındaki kişiyi de uzaklaştırmalısın. Ne kadar ilişkini sade ve yalın yaşarsan aslen o kadar sorunsuz ve özel bir yaşamın olacak. Aslında hayatındaki ferdin sana karşı ne kadar bağlı ve sevgi ile bağlı olduğuna işaret eder. Ufak sorunlarda bile onun karşısında yer almak yerine her zaman yanında yer alman bulunduğunu gösterir. Ona ve sevgisine sahiplenmek birçok alanda senin başarı elde etmesine yardım eder. Hayatındaki şahıs ile daha mutlu olmak ve daha ileri adımlara taşımak için birazcık sabırlı olmalısın. Böylece istediğin her şey daha kolay hayatında yer alacak.

1 Ocak 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu
Kova burcu günlük yorumu bu aşk hayatı yok mu ah bu aşk yaşamı? İnsanı rezil eden de odur vezir eden de… , bu ara ona karşı ne kadar da kırgın olduğunu adeta her şeyi ile bizlere ne kadar oldukça güçlüklerle karşılaşıyor bulunduğunu ve bunları yenmek için tek başına emek verdiğine işaret ediyor. Ama merak etme o denli kuvvetli bir yapın olduğunu hissediyorum ki son olarak bu ilişkide vezir olacak yapıya kendi tırnakların ile kazıyarak ulaşacaksın. Her vakit gereken başarıyı bu kadar azmin ve emeğin sayesinde elde edeceksin. Her vakit bizim verdiğimiz emeklerden alacağımız hasat kısmının verimini işaret eder. O kadar zaman o şekilde güçlü emek harcamalar veriyorsunuz ki adeta her şey bir bir istediğin doğrultuda sonuçlanıyor. Hayalini dahi kuramadığın kadar hususi bir aşk sonucunda senin ayaklarının altına seriliyor. Hayatında olan kişi bu ara elinde bir armağan ile kapını çalacak bulunduğunu görüyorum. Bu armağan adeta kendin için almak istediğin ama uzun süredir fırsat bulamadığın bir ürün olabilir. Resmen mutluluğun her anına daha da fazlaca yansımış. Yeni gelecek erkeğe karşı biraz daha sabırlı ol. Çünkü hayatında hiç beklemediğin ve hayal ötesinde güzellikleri ile yer alacak anlamış olur belirecek.

1 Ocak 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu
Balık burcu günlük yorumu bu daha çok yakın dostlarınla aranda kısa süre içinde bir sıkıntı olacağına işaret eder. Her ne kadar yan yana olabilmek adına ellerin arasında yer alan durumları sunacak olsan bile başarıya ulaşmış olamayacaksın. Bunun asıl nedenlerinden bir tanesi de hak ettiğin değeri aslına bakarsak insanların pek vermedikleri olarak hissediyorum. Artık insanoğlu içinde iyi bir balans oluşturmayı başarabilirsen bu sorunlardan kurtulacaksın. Hayat dolu geçinmek için belki de yaşamın merkezine kendini almak yeterli olacaktır. Aslında yakın bir zamanda yola çıkacak olduğuna işaret eder. Eğer olur da insanlar ile güzel diyaloglar kurabilirsen bu noktada başarı dolu anlarda yer alabileceksin. Hayatına eksik olan şeylerin aslen aşk ile sınırı olan bulunduğunu görüyorum. Yakın zamanda aşk dolu günlerde olacak ve aslına bakarsak asıl yaşamın tadına bu aşamada varmanın hazzına erişeceksin. Her şey için birazcık daha sabırlı kalmayı tercih et. Bunun arkasından hususi olan her şey senden yana yerini alacak. Güzel günler için evrene müspet enerji yaymayı dikkatsizlik etme. Gelecek bir erkek arkadaş o kadar sevinçli olmanı sağlayacak ki, adeta ayakların yerden kesilecek. Yeni bir birliktelik kurana kadar birazcık daha müsait zamanı beklemen en müsait hamle olacak.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP