DOLAR 27,1479 0.08%
EURO 29,0073 0.11%
ALTIN 1.680,480,38
BITCOIN 7221200,04%
İstanbul
27°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

11 Ocak günlük burç yorumları
540 okunma

11 Ocak günlük burç yorumları

ABONE OL
11 Ocak 2021 07:35
11 Ocak günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

11 Ocak günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 11 Ocak Perşembe günlük burç yorumları.

11 Ocak günlük burç yorumları

11 Ocak 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu işinde makam, mevki olarak yükselebilen bir konumda çalışıyorsan sana müjdelerim var. Çok uzak değil, kısa sürede emeklerinin çabalarının meyvesini alamadığını ne kadar düşünsen de istikrarını ve başarılarını göz ardı etmeyen, seni sana hissettirmeden takip eden bir üstün var. Yakın zamanda makam, mevki atlaman söz mevzusu. İşlerin rayına oturduğu, tüm zorlukların azar azar çorap söküğü gibi söküldüğü bir dönem. Ümitsizliğe kapılma her şey seni lehine. Bir iki hafta kadar daha sabırlı bir süreç geçirdiğin takdirde artık hayat hep yüzüne gülecek. Bir valiz var kapının önünde. Birisi hazırlıklarını yapmış gidiyor gibi duruyor.

Sana ülke sınırları haricinde bir yol görünüyor. Planların dahilinde olsun, olmasın önüne böyle bir fırsat doğacak. Gerek işin gereği gerekse başka bir iş için yurt dışına çıkma fırsatını değerlendirebilirsin. Sana önerim karar verirken oldukça aceleci davranmaman. Mantığın ve duyguların içinde seçim yapman gereken ikili bir seçenek içinde kalacaksın. Seçeceğin yolu iyi değerlendir ve iyi düşün, taşın. Çünkü seçeceğin yol, öteki yoldan vazgeçmen anlamına gelecektir. Kendine iş anlamında daha fazlaca malumat katabileceğin yolu seçmen senin her açıdan lehinize olacaktır. Duygusal yönden düşündüğün takdirde ulaşabileceğin daha üst bir nokta kalmayacak senin adına. Bu yüzden biraz da mantığı ön plana al.

11 Ocak 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu birçok şeyde başarılı olduktan sonrasında adeta birçok şey hayatında durgun hale geldi. Sen alıştığın düzenin bir anda farklı bir hal alması her ne kadar emekli olmak daha iyi gelecek diye düşünmüş olsan bile maalesef ki öyle olmadı. Çünkü insan bir defa alıştıktan sonra eski düzenini arıyor ve bu süreçlerde güçlük çekiyor. Kendin için farklı hobiler arıyorsun. Bu hobiler bazen zorlanmana, ara sıra de eğlenmene destek oluyor. İnsanlar ile aranda değişik bir bağ var. Aslına bakarsan genel hatlarıyla oldukça müşfik bir yapının olması hem ailen aynı zamanda arkadaşların ile fazlaca iyi anlaşmana yardımcı oluyor. Ama yeniden de eskisi gibi sabahtan kalkıp işe gitmek, bir şeyler ile meşgul olmak istiyorsun.

Sana bir sır vermek isterim. Belirli bir vakit sonra buna alıştıktan sonra da başka bir şeyle ilgilenmeyi sevmiyorsun. Alışmak zor olacak ama evde oturduğun yerde bu ara değişik el becerileri deneyebilirsiniz. Yeni alanlara yönelmek hem kafa olarak hem gövde olarak çok fazla dinlenmene yardımcı olacak. Uzun zamandır gitmek istediğin yerler var. Fakat bir türlü hem zaman bulamamış olmak hem de maddi anlamda sorunların olması fırsat vermemişti. Artık hem vaktin bununla birlikte azca da olsa emekli paranın olması seni huzurlu ettirecek. Gitmek istediğin yerleri ziyaret etmek için bu ara harekete geçebilirsin. Peşine ne kadar güzel anların geleceğine şahit olacaksın.

11 Ocak 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu aşk hayatında ne vakit yeni bir karar alsan her vakit hüsran ile sonuçlanıyor olduğuna tesir eder. Sakin olun. Çünkü yakın zamanda bu durumlardan kurtulacaksın. Bunun haberini veriyor olduğum için çok mutluyum. Biraz daha devam ettikçe karşıma yapısal olarak oldukça güçlü olduğun çıkıyor. O kadar kuvvetli bir haldesin ki hayatta her ne olursa olsun sendeletiyor ama hiç yıkamıyor. Aile hayatından arkadaşlarına yahut aşk hayatına… Olan her vaziyet senin daha da kuvvetli bir şekilde yine ayakta olman için adeta bir kamçı görevi görüyor diyebilirim.

Hayatında ne kadar yolunda gitmeyen süreçler var ise her birini teker teker kesip atacağına tesir eder. O anlara kadar biraz daha sabır biraz daha emek gerekiyor. Kapınızı çalmak için hazırlanan bir aşk bulunduğunu hissediyorum. Bu aşka fazlaca davranışlarında ölçülü başlamayı başarırsan fazlaca başarılı olacağını da aktarabilirim. En başta ne kadar oldukca kıymet verdiğini belli etmez ve onlar olmadan yaşayamam demezsen asıl bu lafları diyecek şahıs karşındaki olacak. Her zaman ölçülü yaklaşmayı tercih edin. Tek vazgeçemediğin şey kendin olmalısın. Zaten bunun arkasından hayatın her alanında oldukça başarılı bir isim haline gelebileceksin. Bu yüzden güzel günler için hazırlıklı bir halde ilerlemeyi seçmelisin.

11 Ocak 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu sen bu aşk hayatında yaşamakta olduğun kırgınlıkların ne kadar çok fazla olduğuna tesir eder. Her kim ile yan yana gelsen ayrı bir sorun olmuş ve her an kalbini kırarak hareket etmiş benzer biçimde hissediyorum. Bu noktalarda sakin kalın. Çünkü yaşamın en değişik anlarının tek sahibi olarak devam edeceğini hissediyorum. Yakın zamanda içindeki güç ile yine ayağa kalkacak ve ne benzer biçimde ihtiyaçların var ise bunların üstünden geleceksin. Son zamanlarda daha çok kariyer yaşamına odaklanman gerektiğini görüyorum. Onu bu kadar ihmal etmek hayatındaki sorunların önüne geçilemeyecek bir hale gelmesine neden olabilir. Sakin kalarak her şeye teker teker emek vermen gerekiyor.

Bu yakın zamanda tanışacak olduğun kişiyi etki eder. Hayatına girmek için emek verecek ve güzellikleri ile her anı yaşatacak. Hayatına girecek kişi ile aranda ortalama olarak iki yaş fark olacağını görüyorum. Son zamanlarda iki vakte kadar belki iki hafta bir ihtimal de en geç iki aya kadar bu şahıs ile yan yana geleceğini gösterir. O kişi içi fırsat vermen belki de evleneceğin ferdin erkenden dünyasına girmesi için bir fırsat olabilir. Bu yüzden birazcık daha temkinli hareket etmeyi seçmelisin. Bazen elindeyken değer bilmelisin ki kayıp etmek benzer biçimde durumlar ile yüz yüze gelme. Bu biçimde devam edersen maalesef söylemem icap eder ki hayatındaki kişiyi yitik edebilirsin. Bu noktada karşıma çıkan bir çiftlik ve buradaki taylar dikkatimi çekiyor. İşte buradan anlamamız ihtiyaç duyulan bir durum var ki son zamanlarda sana düşen ya da düşecek olan oldukça vazife var.

11 Ocak 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu geçmişinden gelen kırgınlıkların peşini her ne yaparsan yap bir türlü bırakmadığını hissediyorum. Bu noktada senin üzerine oldukca vazife düşüyor. Geçmiş zamanlara takılı kalmak yerine her zaman önünüze bakmayı tercih etmelisin. Hayatında olan kişi ile ne kadar eskileri düşünürsen aslen gelecekte o kadar azca yol alırsın. Bu yüzden eski defterleri bir tozlu rafa kaldırma vakti geldiğini görüyorum. Hayatındaki kişi ile aranıza girmeye çalışan üçüncü kişilerin yer aldığını hissediyorum. Bu kişilere karşı oldukca dikkatli olman gerekiyor. Çünkü aranızda söz taşıma ve olmayan şeyleri bile var gibi anlatma durumları olabilir. Dedikodu kazanı içinde yer almak yerine insanlardan bir anda geri çekilmen gerekebilir.

Aslında bizlere ne kadar yıllanmış bile olsa ilerde güzel bir yaşamın geleceğini gösterir. İnsanlar ile iyi diyaloglarda yer alacağını ve bunun yardımıyla aşk yaşamının oldukca güzel bir renk alacağını etki eder. Bu durum hayatında olan bireyin kendine has sorunları bulunduğunu gösterir. Onlara karşı ne kadar ilgili ve sadık olursan aslına bakarsak aşkınız o kadar güzel bir biçimde renk kazanacak. Artık biraz daha ona yardımcı olmalı ve her koşulda her sorunun da yanında yer almalısın. Karşındaki kişi ile mutlu birlikteliklere geçmek için her zamankinden daha çok emek vermen gerekiyor. Ne kadar oldukça emek verirsen işte o denli başarıya ulaşmış olacaksın. Karşındaki insanın sevgisi azalmadan veya yok olmadan bir şeyler yapman gerekiyor. Ona karşı biraz vurdum duymaz olduğunu düşünüyor olabilir. Bu düşünceyi silmek için harekete geçmeli ve peşinden güzellikleri kendin için getirmelisin. O anlara kadar biraz daha sabır ile devam etmeyi denemelisin. 

11 Ocak 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu bir tarafı içinin çökmesine artık dertler yahut problemler altında ezilmene neden oluyor. Sen diğer gün ışığı evreye bakınca da her şeyi ne kadar hızlı bir biçimde geride bıraktığını ve sorunlardan ne kadar iyi bir halde sıyrıldığını görüyorum. Hayatında olan kişiyle oldukça büyük bir tartışma ortamında kendini bulabilirsin. Tam sona erdi dediğin an gelebilir. Fakat birazcık daha alttan almayı başarırsan mezarlıktaki olan çeşmenin anlamıyla her şeyden bir anda kurtulabilirsin. Bu çeşme aslına bakarsanız tüm sıkıntıların götürüleceği noktada kendini belli ediyor. Aslında karşıma çıkan noktalardan bir tanesi de ceviz ağacı oluyor. Bu ağaç bereketi ve güzellikleri simgeler. Artık o kadar sakin ve verimli bir aşk hayatın olacak ki adeta herkesin kıskanmalarına dahi niçin olacak. Eğer bu noktada sevgini sen de tam olarak gösterirsen işte her şeyin ne kadar olumlu bir halde devam ettiğini göreceksin. Alacak olduğunuz bir haber olduğunu görüyorum.

Bu haber sayesinde aşk hayatında köklü bir değişim yapmak ve ciddi yollara girmek söz mevzusu olacak. Hayat arkadaşın ile mutlu anlarda yer almana az kaldı. Bu yüzden daha çok sabırlı olmayı denemende fayda var. Çevrende yer alan insanların yaptığı şeklinde bu yolunda giden aşk yaşamına fazlaca imrendim. Sen aslına bakarsak o kadar güzel ve sakin olan aşk hayatın var ki resmen her insanın arayıp da bulamadığı bir aşk. Bu kadar iyi ilişkiye ne senin ne de hayatında olan yaşam arkadaşının tam anlamı ile gereken değeri veremediğini hissediyorum. İlla bir şeyleri kayıp edince yahut sıkıntı yaşayınca değer bilmek gerekmez.

11 Ocak 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu aslında şu anki konumumuzu göstermek için büyük miktarda etkilidir. Son zamanlarda yaşadığın sıkıntılara etki eder. Sen eşin ile aranızda sıkıntılı süreçlerden geçiyorsun. Bu durumun asıl sebebi eşinin ailesi hakkındaki olabilir. Ailesine karşı haddinden fazla düşkün birisi olması seni birazcık ihmal etmesine neden oluyor gibi hissediyorum. Bu noktada aslına bakarsak biraz kabahat sende de olabilir. Bu konum karşısında dengeyi kurdurmak için bir şeyler yapman icap ettiğinin farkına varmalısın.

Aksi halde bu biçimde devam eder. Eğer sorunları muntazam bir dille anlatabilirsen eşin de yakın zamanda ihtiyaç duyulan dengeyi kurabilecek gibi hissediyorum. Bu zamana kadar gösterdiğin sabrın meyvelerini almaya başlayacak olduğuna tesir eder. Eşinden beklediğin her şey yakında kapında olacak. Son süreçlerde dikkatsizlik edildiği hissin de ortadan kalkacak. Bir yolun var ve bu yola çıkman gerektiğini görüyorum. Eğer seyahat yapabilirsen aranızda oluşacak aşk ve sevgi eskisinden de iyi bir hal alacak diyebilirim. Karının maaşında bir artış olacağını görüyorum. Maddi mevzularda da rahat edeceğin anlar yanınızda olacak. Bu kadar güzellikler içinde oldukça rahatlık bir yaşamın olacak. Eşin ile güzel günlerin gelmesi için sabırlı olmayı deneyin.

11 Ocak 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu son zamanlara çok kırgın bir yapıda bulunduğunu ve birçok şeyden kurtulmak için çaba sarf ettiğine etki eder. Kalbinin fazlaca kırgın olduğunu ve karınla aranda değişik sorunların olduğun da belli eder. Fakat bu sorunların ana nedeni altında yatan konum güvensizlikten kaynaklı gibi hissediyorum. Hayatındaki kişiye karşı biraz daha çok itimat duygusu beslemeyi başarsan aslen pek bir sorun kalmayacak. Sevdiğin kişi ile yan yana rahat bir hayat elde etmen an meselesi olacak.

Gelecek bir telefonun ve bu noktada eşinle fazlaca değişik konumlara gelecek olduğunu hissediyorum. Maddi konularda huzurlu bir hayatın olacağının da müjdesini verebilirim. Aslında yakın zamanda yaşamakta olduğumuz sorunlardan kurtulacak ve derin bir soluk alacağız anlamına gelir. Genel olarak huzuru getiren bu konum için ortalama olarak beş gün ya da beş hafta beklemen yeterli olacak. Kalbinle bazı şeylere inanmak zorunda olduğun zamanlardasın. Eğer kalbin ve mantığın ile bir şeyleri elde etmek için harekete geçersen fazlaca başarılı olacaksın. Hayatında olan kişi ile bir yola çıkacağını görüyorum. Bu seyahat beklediğinden daha iyi sonuçlanacak. Beklemeyi deneyin.

11 Ocak 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu bu zamana kadar aşk hayatında yer alan sorunlara ve kırgınlıklara etki eder.  Sen o kadar yorgun ve insanlardan yorgun duruyorsun ki zaman zaman ne olduğunu idrak etmek konusunda bile zorluk çekiyorsun. Aşk hayatında yaşanan bu durumlar karşısında sen de hayretler içinde kaldığını görüyorum. Nasıl bu kadar farklı bir şekilde bitebilir anlam veremediğini hissediyorum. Ama birtakım anlarda ne kadar her şey yolunda gidiyor benzer biçimde görsek bile elimizde olmaz ve bitmesi daha uygun olabilir. Bunları kabullenmek gerekiyor. İnsanlara karşı bu kadar mesafeli davranıyor olman son olarak bunalıma girmene niçin olabilir.

Yakın zamanda birçok şeyin hayatında düzelecek olduğu ve bunun için insanoğlu ile normalden daha oldukça yan yana gelmen gerektiğini hissediyorum. Bir haber var ve bu haberin ardından adeta yüzünde güller açan bir durum olduğu da dikkatimi çekiyor. A dan z ye kadar ne şeklinde problemler var ise artık bir son bulacak ve istediğin kadar rahat olan anların tadına varacaksınız. Bu ana kadar sabır ile beklemeyi tercih et. Yeni bir kişiyle tanışman da laf mevzusu olabilir. Tanıştığın kişi iş yerinden biri olabileceği benzer biçimde, arkadaş çevrenden birisi de çıkabilir. Her kim olursa olsun yüzünü oldukça güzel güldürecek.

11 Ocak 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu daha oldukca geçmiş zamanlardan bu zamana kadar gelen kalbindeki bitap anlara etki eder. Sen insanlardan sürekli bir darbe aldığın ve en son da ilişkinin bu duruma gelmiş olmasının hayatında ne kadar derin izler bıraktığının haberini verir. Ve sen de gelecek için odaklanmak yerine daha çok geçmiş zamanları düşünerek hayatı kendine zehir eden bir biçimde olduğunuzun da haberini verir. Yeniden bir şeyleri toplamak adına aslında arasında olan gücün farkına varmayı ve bundan sonra daha rahat bir biçimde hayatı toparlamayı başarman gerekiyor.

Tam her şey sona erdi söylediğin an aniden gelen güzel bir habere etki eder. Öyle bir haber gelecek ki bu vaziyet hem maddi hem kariyer hem de aşk hayatında birçok şeyin güzel bir biçimde yer almasına yardım eder. Eğer gücün ile hareket eder ve rahat olan günler için çalışmayı başarırsan istediğin kadar hususi olan anlar hayatında yer alacak. Bu süreçler için daha oldukca dikkatli olmayı tercih etmeli ve bunun arkasından hareket etmeyi başarmalısın. Her yeni gelen hanıma karşı ne kadar dikkatli hareket etmeyi başarırsan o denli olumlu anların sahibi olacaksın. Bu yüzden kalbin ve mantığını bir araya getirmeli ve bunun cevabında karar vermeyi daha oldukça başarmalısın.

11 Ocak 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu hayatında gelmiş olduğun noktaya gösterecek anlamış olur olacak. Sen her şeyi ile yolunda giden bir ait bulunduğunu ve nedenini tam olarak anlayamadığın şekilde bittiğini görüyorum. Bitmesinin peşinden aslında neden ve iyi mi olduğunun seni daha oldukça yaraladığı da dikkatimi çekiyor. Bu noktada nedenlere takılı kalmak yerine aslında daha fazlaca sonuca odaklanmak her zaman daha iyi sonuçları getirecektir. Çünkü geçmişte nedeni kesinlikle değişmez ve sonuca odaklanmak gerekir.. Bu ara geçmişte yakana yapışan bu sorunların yakın zamanda biteceği haber verilir.

İnsanlar ile farklı olan ilişkilerde yer alacağını ve yaşamın farklı bir biçimde devam edeceğini hissediyorum. İnsanları her ne kadar içten olarak görüyor olsan bile onlara karşı dikkatli geçinmek hayatında her anın daha güzel bulunmasına yardımcı olacaktır. Bu ara kalbin ile hareket etmek yerine daha çok mantığın ile hareket etmen gerekiyor. Böylece istediğin her şey hayatında daha rahat bir halde yer alacak da diyebilirim. Yakında gelecek bir haber bulunduğunu da eklemek istiyorum. Bu haber yardımıyla hayatında merak mevzusu olan birçok şey lüzumlu olan yanıtları bulacak. Yeni hayatına gelecek insanlara karşı daha dikkatli hareket etmen müsait olacak.

11 Ocak 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu aşk hayatında asla beklemediğin bir şekilde yolunda gitmeyen durumlar olduğunu ve bunlardan dolayı fazlaca üzgün olduğunu hissediyorum. Eğer bu kadar geçmiş odaklı yaşamaz ve neden oldu diye düşünmek yerine neler yapabilirim diye düşünürsen her şey düzelir. Fakat karamsar bir modda bulunduğunu ve bu sayede de evrene karamsar olumsuz enerji yürüyerek bir halde bulunduğunu görüyorum. Acil sürede kurtulman gerekiyor. Aslında yakın zamanda sonlanmış olan birlikteliğin tekrar gündeme gelecek bulunduğunun haberini getiriyor.

Nedeni her ne olursa olsun tekrar bir konuşma ve bu en son konuşmadan sonra net kararlar verilecek olduğunu görüyorum. Bu kararlar doğrultusunda hareket etmek için o ortamda yer alırken ancak kalbin ile değil bir yandan da mantığın ile hareket etmen gerektiğini hissediyorum. Eğer gerekli olan dengeler kurulabilirse bu ilişki senin istediğin benzer biçimde yoluna devam edecek.

Sadece sakin bir şekilde yaklaşımları tercih etmek gerekiyor. Hayatına girecek yeni bir kişi olabileceği benzer biçimde eskilerden birini alman da söz konusu olabilir. Bu yüzden her şeye karşı hazırlıklı olmalısın. Kırgınlıkların artık kısa sürede son bulacak diyebilirim. O güne kadar içerisindeki neşeyi kayıp etmeden sadece mutlu olmak için hareket etmen daha uygun olacak.

Haber içinde neler var?

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP