DOLAR 20,3976 1.5%
EURO 22,0472 2.11%
ALTIN 1.284,002,19
BITCOIN 5713121,73%
İstanbul
22°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

14 Ocak günlük burç yorumları
213 okunma

14 Ocak günlük burç yorumları

ABONE OL
14 Ocak 2021 07:05
14 Ocak günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 14 Ocak Çarşamba gününün günlük burç yorumları… 14 Ocak günlük burç yorumları

14 Ocak 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu hem güzellikleri hem de sorunları getirir. Çünkü insanın mutlu olmadan önce yaşadığı sorunlar ile bir kere de olsa yüzleşmesi gerektiğini bildirir. Adeta bir serenat ortasındasınız. Aşk hayatınızda eksik bir şeyler olduğunu hissediyorum. Size karşı ilgisi normalden daha az olduğu için sevgisinden şüphe ediyor olduğunuzu da görüyorum. Ama söylemem gereken bir şey daha var. Bu kişinin size anlatmadığı farklı sorunları mevcut. Bunlara odaklanmak zorunda kaldığı için gereken ilgisi size karşı gösteremediğini hissediyorum. Bu ara her şeye odaklanırsanız istediğiniz her şey olacak. Bir hafta ya da 1 ay içerisinde hayatınızda her şeyin tam tersine döneceğine ve kötüye giden her şeyin bir anda iyi olacağına işaret eder. Zaman saymaya başlamaya ne dersiniz? Bir teklif alacak ve bu teklif sonucunda yer değiştirmeniz söz konusu olacak. Şehir dışına çıkarsanız birçok konuda rahat edeceğinizi göreceksiniz. Kendinizi dinlemek için biraz zamana ihtiyacınız olduğunu görüyorum. Bu zamanlarda mücadele etmek için biraz daha beklemelisiniz. Her şey ardından çok güzel bir hal alacak. Hayatınızın evrimi bu ara meydana gelecek. Hem aşk hem kariyer yanınızda olacak. Daha çok hayatınızdaki sorun dolu zamanlara işaret eder. Biraz sabırlı olacağınız ve her şeyin düzene gireceği günlere biraz daha zaman gerektiğini gösterir. Hayatınızın istediğiniz gibi gitmediğini hissediyorum. Bunun ana nedeni ise sürekli ne istediğini bilmeyen ve git gel ile yanınızda yer alan kişi olduğunu görüyorum. Hayatınızın merkezini aşk olarak görmeyin. Çünkü biraz daha gelecek için emek vermek yerine tek bir kişi etrafına takılı kalırsanız birçok konuda sorun yaşayacak olduğunuzu görüyorum.

14 Ocak 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu hayatımızda bazı anlarda aşkı ve tutkuyu bazı anlarda da çevremizdeki kötü kalpli insanları işaret eder. Biraz ilerleyen noktalara geldiğim zaman elinizde olan araba anahtarı aslında sizler için sadece aşkı, tutkuyu ve arzuyu işaret ettiğini de gösterdi. O kadar neşe dolu olacaksınız ki hayatınızdaki insan ile tanıştığınız için her geçen gün daha da mutlu olacaksınız. Ona karşı olan sevginizi her zaman tam göstermeniz gerekir. Böylece hayatın en dolu dizgin anları sadece sizler için gelmiş olur. Aslında uzun bir yol ve bu yolun yanında sizleri bekleyen heybetli gücü ile kendini belli eden bir insan hayatınıza girebilecek olacağını söylemek muhtemel. Bu kişi bana kalırsa aşk hayatınızda yer alan kişi ve uzun yolda kendi hayatınızın gidişatı ile ilgili alacağınız kararlar olabilir. Eğer aklınızda evlilik için ileriye adım atma düşüncesi varsa bu ara onları gerçekleştirebilirsiniz. Aklınızda olan tüm durumları harekete geçirmek için en uygun zaman olduğuna inanıyorum. Hayatınızda her ne istiyorsanız en kısa sürede kavuşacak olduğunuzu söylemek isterim. Aşk hayatınızın bu kadar sorunlar ile boğuşması yorulmanıza ve bazen kaçmak istemenize neden olmuş. Fakat her şeyi bir kenara bırakmak için hazır olmalısınız. Çünkü hayatınızda olan kişiyle uzun bir yola çıkacağınızın haberini vermek isterim. Hayatınızda yer alan sorunların bir bir geride kaldığını ve bu yola çıkarsanız çok mutlu olacağını müjdeliyor. Aslında güzel gelişmeleri yaşamak biraz da elinizde. Hayata karşı karamsar bir yapınız olduğunu hissediyorum

14 Ocak 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu hayatınızda oluşan sorunların ne kadar derinlerden etkilediğini işaret ediyor. Ama unutmamak gereken bir nokta var ki tam dertlerin hayatımızda her bir tarafını ördü dediğimiz an gelen mucizeler dikkati çeker. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunların bu ara ne kadar hızlı hayatınızdan yok olacağının haberini bizlere getirir. Aslında yaşadığınız sorunların bir çok kısmının çevrenizde yer alan insanlardan kaynaklandığını gösterir. Bu kişi her kimse sizlerin ona karşı dikkatli olmanız gerekir. Bu ara sizlerin beklediği bir haberiniz olduğuna ve kısa sürede geleceğine işaret eder. Bu kadar zaman beklediğiniz haber öyle bir gelecek ki adeta ayaklarınız yerde kesilecek. Nefes aldığınız günlerin tadına varacak ve adeta kelebekler gibi etrafa neşe saçacaksınız. Bu noktalara gelebilmek için biraz daha sabırlı ve sakin yaklaşmak sizlerin yarına olacak diyebilirim. Her zaman insanların ihtiyaç duyduğu anlarda ortaya çıkan bu böcek aslında hayatınızın hangi noktaya geldiğini ve nereye gelmek için emek verdiğini işaret eder. Kalbinizde yer alan yaralardan bu ara hızlı bir şekilde kurtulacak olduğunuzun da habercisi görevinde. Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen durumları artık kapı arkası bırakabileceğinizi ve mutlulukların ne kadar çok yakanıza yapışarak yanınızdan ayrılmayacağını hissediyorum. Aslında hayatımızda önemli olan durumların 2 gün ya da 2 hafta içerisinde gerçekleşeceğinin de haberini veriyor.

14 Ocak 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu geçmiş şimdiki zaman ve gelecek hakkında bazen içinizde yer alan pişmanlıkların bazen de iyi ki dediğiniz anlar olduğunu ifade ediyor. Fakat her şeye karşı net bir tavrınız olduğunun da habercisidir. Bu net tavırlarınızda devam ettiğiniz sürece hayatınızda olan kişinin de beklentilerini çok rahat anlayabileceksiniz. Ve son zamanlarda kuramadığınıza inandığınız diyalogları çok rahat bir şekilde kuracağınıza inanıyorum. Aslında pek görülmesi mümkün olmayan asker alayı oldu. Bu süreçlerde düğün ya da davet gibi bir yere çağrılacağınızı ve orada çok farklı sorunları geride bırakacağınıza işaret eder. Asker demek her zaman bereket demektir. Eğer bu bereketlerden yararlanmak için içinizde olan gücü ortaya koymayı başarırsanız çok güzel günlerin tadına varabilirsiniz. Aşk hayatınızda oluşan sorunların artık bir son bulduğu ve her anlamı ile rahat bir nefes aldığınızı görüyorum. Sizlerin yaşadığı aşk hayatı da herkesin hayallerinde yer alan ama sadece sizin sahip olduğunuz bir durum olduğunu gösteriyor. Bu kadar güzellikleri yaşamak için biraz daha hayatınızda olan kişiye karşı dört kolla sarılmanız gerektiğini işaret ettiğini hissediyorum. Bu ara içinizdeki gücü ortaya çıkarmanız için en uygun zaman. Hayatınızdaki insan ile öyle farklı anlar yaşayacaksınız ki adeta her anlamda gücünüze hayran kalacak. Maddi konularda hayatınızda olan kişinin alacağı zamlar olduğunu ve beraber sevineceğinizi hissediyorum.

14 Ocak 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu aslında bize hayatımızdaki kişiden hiç beklemediğimiz bir anda alacağımız sürpriz bir daveti ya da hediyeyi işaret eder. Bu ara hayatınızda olan kişiden hediye alabilir veya farklı bir yere davet edilebilirsiniz. Burada ne kadar özenli giderseniz o kadar farklı duyguların sahibi olabilirsiniz. Aşk hayatınızda biraz pürüzler olduğu da dikkatimi çekiyor. Eğer biraz alttan almayı tercih eder ve karşınızdaki kişiyi anlamayı tercih ederseniz güzel gelişmeler yaşamak için hazır olduğunuzu söyleyebilirim. Hayatınızda olan bazı kişiye karşı ne kadar dikkatli ve tedbirli olursanız aslında o kadar rahat edeceğinizi söyleyebilirim. Çünkü bu kişi sadece sizi kıskanan ve ilişkinizin bu kadar mükemmel bir şekilde gitmesini hazmedemeyen biri diyebilirim. Böylesi kişilerden uzak kalmak için ilişkiyi iki kişi yaşamak her zaman daha doğru olacaktır. Nazara gelmemek için insanlardan mutluluklarınızı saklamanız gerekebilir. Ne kadar tedbirli olunursa aslında o kadar güzel zamanlar burada sizler için olacak diyebilirim. Hayatımızda tabi ki de her an mutlu olmamız söz konusu değildir. Bazı anlarda mutsuz olduğumuz ya da başarısızlıklar ile yüzleştiğimiz oluyor. Bu ara çok yorulduğunuzu ve birçok şeyin üst üste gelerek kendinizi başarısız hissetmenize neden olduğunu gösteriyor. Kısa sürede hayatınızda yer alan sorunların denizdeki su gibi berrak bir hale geleceğini de işaret eder. Bu noktada batan bir gemiden kurtulmak için çaba sarf eden insanlar gibi sadece sabır ve emek vermeniz gerekiyor.

14 Ocak 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu hayatınızda bir kişi var. Bu kişi her kimse uzak kalmanız gerektiğini söyleyebilirim. Aşk hayatınız aslında o kadar yolunda gidiyor ve herkesin dikkatini çekiyor ki adeta bu kişi sizin hayatınızı bozmak için uğraşıyor. Bazı anlarda sizin bazı anlarda hayatınızda olan kişinin kafasını karıştırmak için her an bir şeyler anlatıyor. Bunlara izin vermemek elinizde. Aranızı bozmak için emek verecek kişilerden uzak kalmanız gerekiyor. Bu ara bir parlayacaksınız ve yanında da iki farklı yol sizlere açılacak. Eğer bu yollar arasında ayrımı tek kalbiniz ya da tek mantığınız ile yapmak yerine her ikisini de dinlerseniz doğru olan yolu rahat bir şekilde bulacağınıza inanıyorum. Bazen kalp ya da mantık tek başına yetersiz kalabilir. Bunun için dikkatli olmak ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar eleyerek yaklaşmak daha rahat yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak. Bu ara alacağınız bir haber olduğunu eklemek istiyorum. Bu haber hayatınızda olan kişiyle ilgili. Eğer ona karşı duygularınızdan net bir şekilde emin olursanız her şey beklediğinizden de güzel olacak diyerek sonlandırmak istiyorum. Son zamanlarda hayatınızda olan kişiyle sizi ifade ediyor gibi hissediyorum. Aslında çok güzel bir aşka sahip olduğunuzu ve ona dört kolla sarılmanız gerektiğini işaret eder. Eğer ona karşı olan sevginizi her an göstermeyi başarırsanız çok mutlu günleri sadece onunla tadabileceksiniz. Tabi ki üçüncü kişilerin aranıza girmesine izin vermeden.  Aşk hayatınızda her şeyin yoluna girecek olduğu günlerin yakın zamanda kapınızda yer alacağını söylemeden edemeyeceğim. Bu kişinin size karşı olan duyguları bir ömür boyu devam etmesini sağlamak için ona dört kolla sarılın.

14 Ocak 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu aşk hayatınızda ne kadar söz sahibi bir insan olduğunuza işaret ediyor. Karşınızdaki kişinin nasıl yaklaşımlarda düşüncelerinizi benimseyeceğini çok iyi biliyorsunuz. Bu düşünceleri bilerek ona göre oluşan yaklaşımlarınız aranızda oluşan sevgi bağının her an daha güçlü bir halde olmasına yardım ediyor. Birçok farklı yerlere açılan yollarınız var ve hangisinden giderseniz gidin tek bir sonuca ulaşarak mutlu oluyorsunuz. Aşkın doruklarına kadar yaşanacak olduğuna işaret eden asma ağacı adeta mutluluğun her yerinizi saracağının habercisidir. Hem yapraklarından hem de üzümlerinden yararlanılan bu asma ağacı sizin ilişkinizde hayatınızda olan kişiden birçok alanda yararlanabilecek olduğunuza işaret eder. Böylece ona karşı daha çok bağlanabilecek ve ne gibi sorunlarınız olur ise olsun ona göre her zaman mutlulukları tadabileceksiniz. Aşkın bu ara ayaklarınızı yerden keseceğini işaret eden anlar gelecek. Sizin aşkınızın tam altında çıktığı için adeta tüm mutlulukları vereceğine yorumlayabilirim. Bu kadar güzellikler sizin için gelirken her zaman kendi benliğinizi korumayı başaracak olduğunuzu hissediyorum. Huzursuz günlerden geçtiğinizi hissediyorum. O kadar derinlemesine kırılmış olmalısınız ki adeta hayatınızın birçok dönüm noktasında sonuna doğru yaklaştığınız yollarda bile geri dönmek istemişsiniz. Hem kırgınlıkları acıları üzüntüleri işaret eder. Hem de peşinden gelen mutlu günlerin ne kadar özel olacağını müjdeler. Burada anlamanız gereken tek şey sabır ve dirayetinizin çok yüksek olması gerektiği…

14 Ocak 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu Acı eşiğiniz ne kadar yüksek olur da son zamanlarda yaşananlara o kadar sabırla dayanırsanız sevgiliniz en son anlayacak. Bu kadar acının ardından gelen mutluluk da emin olabilirsiniz ki her şeyiniz ile ayaklarınızın yerden kesilmesine yardım edecek. Biraz daha dikkatli odaklandığım zaman karşıma jartiyer çıkıyor. Her ne kadar sevgilinizle aranızda sorunlar yer alsa bile o ateş ve tutku asla son bulmayacak. Kalben biri birinize o kadar derin bir aşkla bağlanmışsınız ki adeta birbirinizden asla vazgeçemez bir hale geçmişsiniz. Sevginin gösterişli hallerinden ziyade en yalın halleriyle sevildiğinizi bilmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda araya girmeye çalışan üçüncü biri olduğunu olacağını söylemek muhtemel. Bu bir kadına benziyor. Çevrenizde ne kadar kadın varsa ve size güven vermiyorsa onlara karşı tedbirli olun. Aşk hayatınızın yara almasına izin vermemek adına güvensizlikler oluşmaması için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bu kişinin önünü kesebilirseniz ve gerekli tedbirleri alabilirseniz sorun yaşamadan kurtulacaksınız. Aslında ruh eşinizin gelirinde bu ara artış olacağını ya da bir tefi alacağını müjdeliyor. Bu noktada evinize giren para miktarı artacağı için maddi konularda çok refah bir düzeye ereceğinizi söyleyebilirim. Biraz daha ilerledikçe ruh eşinizle aranızı açmak için uğraşan kişiler yer aldığını olacağını söylemek muhtemel. Böyle anlarda aslında en büyük görev size düşüyor. Çünkü bunu biliyorsunuz ve çevrenizdeki üçüncü kişilere karşı her zaman bir önlem almanız gerekiyor. Aşk hayatınızı canlı tutmak için biraz yalnız kalmanız daha faydalı olacaktır.

14 Ocak 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu aslında yaşadığınız durumları ve bu durumların nasıl şekil alacağına işaret eder. Aslında son zamanlarda ruh eşinizle aranızda istemediğiniz problemler olduğunu olacağını söylemek muhtemel. Biri birinize sanki tahammül seviyeniz bitmiş gibi bile diyebilirim. Bu noktada içinizdeki sabrı ortaya çıkarmanız gerekir. Ne kadar sakin ve sabırlı olmayı başarırsanız kötü günlerden o kadar hızlı kurtulabileceksiniz. Bu zırh sizin karşınızdaki kişiye gösterdiğiniz sabırdan sonra ne kadar renkli ve güvenli olan günlerin yeniden geleceğine işaret eder. Hayatımızda sakinlikler ile kalmayı başarmak aslında hayatın en temel anahtarı olarak yerini alır. Son zamanlarda içiniz nasıl bu kadar bunalmış olabilir nasıl bu kadar yorulabilirsiniz adeta anlayamıyorum. Ama merak etmeyin. Evlilik hayatınızda istemediğiniz ve aklınızı karıştıran noktalar yer aldığını olacağını söylemek muhtemel. Bunun için aslında ruh eşinize karşı biraz daha alttan alan yapıda olmak ya da sakinliği korumak gerekir. Tabi ki biraz da güven duygusu beslemek. Bunların ardından zaten her şey hayatınızda çorap söküğü gibi teker teker düzelecek. Maddi konularda ruh eşinizle anlaşamadığınız noktalar yer alabilir. Her şeyi almak istemeniz ilerleyen günlerde evinizde maddi sıkıntılar olmasına neden olacak gibi hissediyorum. Bu anlarda olmamak için şu an işin başındayken tedbirli olmanızda fayda var. Ruh eşiniz bu ara bir sürpriz ile karşınıza çıkacak ve aranızdaki aşkın ne kadar büyük olduğuna bir kere daha şahit olacaksınız. Son zamanlarda söylemekten genellik ile geri kaldığınız sevginizi bu kadar saklamak yerine dışarıda biraz da göstererek yaşamak gerekebilir.

14 Ocak 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu son zamanlarda bu kadar güzel giden evlilik hayatınız nasıl oldu da bu hale geldi anlamıyorum. Bu noktada biraz sabırlı kalmanız gerekir.. Bu dertlerin bir anda üzerimize çökecek olduğuna ardından her birinin teker teker üzerimizden kalkacak olduğuna işaret eder. Artık her şeyi geri planda bırakmaya başladığınızı hisseder gibiyim. Her ne olursa olsun sakin bir yapıda olacaksınız. İnsanlardan bir süre uzak kalmak isteyecek ve onların kalplerinden ne kadar uzak kalırsanız o kadar iyi kalacağınızı hissedeceksiniz. Aslında bu içinizde köz olan durumlara işaret eder. O kadar yorgun düşmüşsünüz ki her ne olursa olsun unutamadığınızı hissediyorum. Bu ara içinizde olan durumlar da artık geri planda kalacak. Her şeyi daha iyi hissettiğiniz günlerde olacaksınız. Ne kadar sakin ve huzurlu olursanız aslında o kadar pozitif olacaksınız. Ruh eşinizle bir yola çıkmanız gerektiğini olacağını söylemek muhtemel. Bu yolda çok farklı isimler ile tanışacak ve ardından daha rahat edeceksiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda sizlere birçok yararı olacak kişiler hayatınızda yer alacak. Ailelere karşı biraz daha alttan alan yapıya bürünmeniz gereken zamanlarda olduğunuzu olacağını söylemek muhtemel. Sakin olmak ve hayata tutunmak için her yolu denemelisiniz.

14 Ocak 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu hiç beklemediğiniz bir anda aklınıza gelecek olan bir fikir ile ortaya işlerinizin çıkabileceğini gösterir. Bu işler hayırla sonuçlanacak. Elinize geçecek olan parayı bu iş ile değerlendireceksiniz. Bu durum daha da lehinize sonuçlanacak. Böylelikle resmen paranıza para katacaksınız.  Atacağınız adımlar yapacağınız işlerinize ve hayatınıza pür dikkat odaklanan birisi olduğunuzu gösterir. Her konuda analitik düşünme yeteneğinizin olması çok güzel bir avantaj. Bu sayede işlerinize karşı daha titiz yaklaşıyorsunuz. Böylelikle de hayatınızda işlerinizin genellikle yolunda gitmesini sağlıyorsunuz. Aslında hayatımıza baktığımızda toprak için giysi görevini üstlenmektedirler. Bunu insanlara göre yorumladığımızda kılık kıyafetin düzelmesi diyebiliriz. Bu sıralar kılık kıyafetinize daha fazla özen göstermeniz gerekecek. Özellikle de giyiminize özen vermenizle birlikte çekemeyen insanların daha da kıskanmalarını sağlayacaksınız. Bu kişilere karşı özenli ve temiz görünüşünüzle üstün geleceksiniz.  Bir konuda üzüldüğünüzü olacağını söylemek muhtemel. Bu konuda kafanızı çok takmamak yararınıza olacak. Üzerinizde oluşan kırgınlıklar üzüntüden kaynaklı hastalık ve rahatsızlıkların habercisidir. Bu konuda dikkatli davranmak olası sağlık sorunlarının önüne geçecek. Üzüldüğünüz durumun akrabalarınızdan birisi ile alakalı olduğunu olacağını söylemek muhtemel. Bu evlilik hayatınız da olabilir. Ruh eşinizle aranızda bir sorun çıksa da bu sorunun üstesinden geleceksiniz. Bu konuda çok hassas davranmanız hastalığın habercisi olacak.

14 Ocak 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu ulaşmak istediğiniz noktaya emekleriniz sayesinde ulaştığınızı olacağını söylemek muhtemel. Beklediğiniz bir başarının kapınızı çalması an meselesi. Başarmak istediğiniz bir konuda istediğiniz başarıya sarf ettiğiniz çaba ile ulaştığınızı olacağını söylemek muhtemel. Ancak bu başarının rehavetine fazla kapılmanız olası olumsuzluklara yol açabilir. Yardıma muhtaç olan birisi ile karşılaşabilirsiniz ve yahut bir yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyan kişi her kim olursa olsun beklediği yardımı bulacak. Böylelikle de içine düştüğü zor durumdan bir çırpıda kurtulacak. Bu ara üzüntüden dolayı meydana gelen bir rahatsızlık demektir. Etrafınızdaki kişileri kırmamaya gayret göstermelisiniz. Zira onları üzerek üzüntüden dolayı rahatsızlık yaşamalarına sebep olabilirsiniz. Özellikle de maddi açıdan yapacağınız harcamalara dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde farkına varmadan ilerleyen zamanlarda maddi sorunlar yaşayacaksınız. İsleye bir bebek haberi girecek. Bu haber ile oldukça mutlu olacaksınız. Bebeği olacak olan kişi siz de olabilirsiniz. Eğer bir bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bu dönemi iyi değerlendirebilirsiniz. Çünkü çocuk adına sizin için doğru bir zamanlama olacak

Haber içinde neler var?

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP