DOLAR 27,1479 0.08%
EURO 29,0073 0.11%
ALTIN 1.680,480,38
BITCOIN 721878-0,04%
İstanbul
27°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

15 Ocak günlük burç yorumları
289 okunma

15 Ocak günlük burç yorumları

ABONE OL
15 Ocak 2021 05:01
15 Ocak günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 15 Ocak Cuma gününün günlük burç yorumları… 15 Ocak günlük burç yorumları…

15 Ocak 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu son zamanlarda ruh eşiniz ile farklı sorunlar yaşadığınızı hissediyorum. Bu durum hayatınızın ortasında kendi belli eden durumlar ile daha çok destekleniyor. Ona karşı biraz sakin kalmanız gerektiğini dile getirebilirim. Hem iş ile hem de kendi ailesi ile ilgili farklı sorunları olduğunu olacağını söylemek muhtemel. Bu noktalarda ona destek olmanız ve daha rahat bu süreçleri atlatması için yardımcı olmanız gerekiyor. Size karşı söylenecek ve hak etmediğiniz söylerin yer aldığı bir kazan olacağını söylemek muhtemel. Bu kazanı kuran kişiler sadece çevrenizde yer alan kişilerden ibaret diyebilirim. Asıl amaçları her zaman sizi kıskanmak ve mutluluğunuza gölge düşürmek için emek veren kişiler olduğunu hissediyorum. Onlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız. Ruh eşinizle sizi ilgilendirecek bir haber geleceğini düşünüyorum. En geç bu ayın sonlarında ya da önümüzdeki ayın başında gelmesi muhtemel olan bu haber maddi kaynaklarınız için büyük önem arz edecek. Olan olaylar hayatımızda yaşanan sıkıntıları ve sıkıntılar ardından gelecek baharı simgeler. Artık bu sorunlardan kurtulmak ve her şeyi dolu dizgin yaşamak için kısıtlı bir zamana ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirim. Kalbiniz ve mantığınız ile aynı anda hareket etmeyi başaracağınız güzel olaylara imza atacağınız günler kapıda. Yakın zamanda aile büyüklerinden bir tanesi ziyaretinize gelmek isteyebilir. Onları hoşnut karşılamak aile huzurunuz için de büyük önem arz edecek.

15 Ocak 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bu ara hayatınızda olan olaylar hem de o kadar büyük ve parlak çıkmış ki adeta gözlerimi kamaştırdı desem yeri olacak. İhtişamı ile gelen bu balık elinize geçecek yüksek miktarda bir para demek. Beklemediğiniz bir yerden kendi aileniz ya da ruh eşinizin ailesinden miras gibi bir konuyla para geçişi olabilir. Ya da sonuçlanmasını beklediğiniz bir yerden. Nereden gelirse gelsin yüklü miktarda olacağı için çok rahat edeceğiniz zamanları size sunacak. Hem ruh eşinizin hem de sizin istediğiniz ürünlere bu ara sahip olmak için uygun zamanda olduğunuzu söyleyebilirim. Gelen paranın yanı sıra bir haber olduğu ve çevrenizden birinin sağlık sorunları ile yüz yüze olduğunu duymanız muhtemel. Bu süreçlerde sevdiklerinizin yanlarında olmanız gerekir. Biraz daha fazla odaklandığım zaman karşıma yaban domuzu çıkıyor. Bu ara istemediğiniz bir şekilde ruh eşinizle inatlaşmalarda yer alabilirsiniz. Onlara karşı bu kadar katı ya da inatçı olmak yerine ilk başlarda sakin yapınızı korumanız gerekir. Karşınızdaki kişiler sakin ruh eştikten sonra duygu ve düşüncelerinizi dile getirmek aslında daha olumlu sonuçlanmasına yardımcı olacak. Bu noktada sevginizi asla göstermekten geri kalmayın. Sevginizi ne kadar içten bir şekilde hayatınızda olan isimlere göstermeyi başarırsanız o kadar kazançlı olacaksınız. Arkadaş çevrenize bir süre dikkat etmeniz gerekiyor. Arkanızdan iş çeviren isimlerin yer alma ihtimallerinin yüksek olduğunu görüyorum.

15 Ocak 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu aşk hayatınızda sıkıntılar olduğunu olacağını söylemek muhtemel. Sanırım ruh eşiniz ile aranızda anlaşamadığınız bazı noktalar var. Ve bunu bana en iyi anlatan durum hayatınızda meydana gelen olaylar ile kendini belli ediyor. Bazen dertlerin üzerimize geldikçe geldiği ve bir türlü gitmek bilmediğine işaret eder. Burada dikkat edilmesi gereken durum yakalığın hemen yanında kendini belli eden vantilatör işareti oluyor. Vantilatör işareti aslında bu dertler her ne kadar üzerinize yapışmış gibi hissetseniz bile yakın zamanda bir son vereceğine işaret eder. Kalbinizin derinliklerinde yer alan yaraların yakın zamanda son bulacağını dile getirebilirim. Aslında ayaklarınızın yerden kesilecek kadar mutlu olacağınız günlerin yakın zamanda geleceğine işaret ediyor. Artık sorunlar bitecek ve hangi konuda ne istiyorsanız sahip olacaksınız. Ruh eşinizle aranızda olan sorunlar da artık son buluyor. Maddi konularda biraz problem yaşıyor gibi olsanız bile yakın zamanda ruh eşinizden bir terfi ya da maaşa zam haberi alabilirsiniz. Bu kadar rahat günleri yaşarken çevrenizde ya da akrabalarınızdan birisinden bebek haberi almanız da an meselesi olabilir. Gelen bebek tek ailesine değil çevresinde yer alan herkese bereketi ile gelecek diyebilirim.

15 Ocak 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu sizin yakın zamanda oluşacak konumunuza işaret eder. Çok kısa süre içerisinde üzerinizde ne gibi sorunlar olduğunu düşünüyorsanız ortadan kalkacak. Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken bir isim olacağını söylemek muhtemel. Adı içerisinde G harfi olan biri var ve bu ruh eşiniz ile aranızda sorunlar yaratmak için uğraşıyor olabilir. Bu noktada ne kadar dikkatli olursanız ruh eşiniz ile aranızdaki bağ o kadar güçlü olacaktır. Ruh eşinizi son zamanlarda biraz fazla ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu süreç içerisinde daha çok vakit ayırabilir ve kalbinizde olan sevginin daha fazlasını gösterebilirsiniz. Son zamanlarda yaşanan maddi sıkıntılar olduğunu ve elinize geçecek bir para olduğunu olacağını söylemek muhtemel. O kadar mutlu olacaksınız ki son zamanlarda almak istediğiniz birkaç parça ruh eşyayı almak için fırsatlar elde edeceksiniz. O zamana kadar biraz daha ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekebilir. Aileniz ve ruh eşiniz ile birlikte farklı planlar kurmanız muhtemel olabilir. Tüm sevdiklerinizle yan yana olmak tahmin ettiğinizden de daha huzurlu olmanız için gerekli ortamı sunacaktır. O halde bir şeyleri ertelemek yerine tüm sevdiklerinizle yan yana olmak için harekete geçmeyi deneyin.

15 Ocak 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu son zamanlarda o kadar yorgun ve bitkin olduğunuzu hissediyorum ki adeta hayatınızda karşınıza çıkan olaylar her şeyi net bir şekilde ifade etti. Her şeyi bu kadar içinize atan bir yapınızın olması en son patlama noktasına gelmenize neden olacak. Bu kadar sorunlar ile yüz yüze olmak yerine biraz yapıcı davranmayı tercih etmelisiniz. Çünkü insanlara karşı ne düşünüyorsanız ya da içinizde ne gibi dertleriniz varsa ruh eşinize ya da sevdiklerinize anlatmanız gerekir. Aksi halde tek başınıza mücadele etmek için uğraşmanız sağlık sorunları ile yüz ruh eşmenize neden olacak. Aslında kötü günler çok yakın zamanda geride kalacak ve herkes ile çok rahat iletişim kurabileceksiniz. Son zamanlarda bize daha çok sabır etmek ve bu sabrın ardından elimizde geçecek yüklü miktarda paraların haberini verir. Bu noktada biraz daha emek biraz daha sabır en son ardından maddi anlamda rahat günler demek dışında elimizden bir şey gelmez. Hayatı aileniz ve ruh eşiniz ile çok hareketli süreçlerde yaşayacak olduğunuzu olacağını söylemek muhtemel. Bir yolunuz var ve bu yola çıkmayı başarırsanız büyük bir kar ile döneceksiniz gibi hissediyorum. Hayırlı yolculuklar olacak da diyebilirim.

15 Ocak 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu hayatınızın üç farklı evreden oluştuğunu olacağını söylemek muhtemel. Geçmişiniz çok karanlık bir evre. Bunun en bariz habercisi ise hayatınızda meydana gelen olaylar oluyor. Artık bunu kesip atmalı ve tozlu raflara kaldırmanız gerekiyor. Geçmişten ne kadar hızlı kurtulmayı tercih ederseniz aslında o kadar rahat edeceksiniz. Çünkü en farklı anları geçmiş elinizden alıyor. Ruh eşiniz ile yaşanan geçmişteki sorunlardan kurtulmanız için bir işaret. Son zamanlarda hayatınızda meydana gelen olaylar genelde şuan ki durumu anlatır. Şu an kurtulmak üzeresiniz ama hala çırpınan bir modda olduğunuzu gösterir. Bu da ruh eşinizle aranızdaki sevgiyi biraz geri plana atar. Gelecek günlerde her şeyin geride kalacağını ve huzurlu olacağınıza işaret eder. Bu kadar aydınlık evrelerin arkasında karşıma çıkan anlar var. Bu ara herkesi dinlemek yerine sadece kalbiniz ve mantığınız ile hareket etmeniz gerekir. Aksi halde evlilik hayatınızı farklı pürüzlerin içerisine atabilirsiniz. İçinizdeki sevginin farkına vardığınız an ne kadar tutkulu bir evlilik hayatınız olduğunu göreceksiniz. Bir yolunuz var ve bu yola ruh eşiniz ile çıkıyor olduğunuzu olacağını söylemek muhtemel. Ardından zaten her şey çorap söküğü gibi gelecek ve çok mutlu olacaksınız. Maddi manevi huzur yakın zamanda kapınızda yer alacak.

15 Ocak 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu aslında aşk hayatınız adeta teker teker karşıma çıkıyor. Çünkü siz biraz sakin kalamayan biri olduğunuzu hissediyorum. Sizin yapınızı bana en iyi aktaran günler oluyor. Her şeyi kafaya takan ve bunun ardından sakin kalamayan yapınızdan dolayı ruh eşinize çok sert çıkıyor olduğunuzu hissediyorum. Bu noktada böyle şeyler yapmak yerine daha çok yapıcı hareket etmeyi tercih etmeliyiz. Evlilik sevgililik gibi değildir. Hemen olmadı ayrılalım diyemeyiz. Karşılıklı bir anlayış içerisinde olmayı başarmak gerekiyor. Bu yüzden biraz daha sakin kalmanız ve ruh eşinize her fırsatta çıkışmamanız gerektiğini söylemem lazım. Bu aralar bir haber alacak ve anında yola çıkmak zorunda kalacaksınız gibi hissediyorum. Bu uzun bir yolculuk bazen de iyi bir para getirisi demek olabilir. Ruh eşinizin terfi alması ya da maaşında artış yaşaması muhtemel olan bir durum. Bu noktada evinizde değişiklikler yapmak isteyebilir ve almak istediğiniz ruh eşyalar varsa sahip olabilirsiniz. Çok fazla açılmamaya dikkat etmek gelecek günlerinizde rahat etmeniz için büyük bir kilit nokta olabilir. Arkadaş çevrenize karşı her zaman olduğundan daha dikkatli olmanız gereken süreçlerdesiniz. Ruh eşiniz ile aranıza girmek isteyen kişiler olabilir. Bu noktada siz ruh eşinize güvendikten ve o da size güvendikten sonra pek bir şey olacağını sanmıyorum.

15 Ocak 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu son zamanlarda yaşadığınız sıkıntıları ve ruh eşiniz ile aranızda olan gergin dönemleri işaret eder. İnsanlardan kaçıp kurtulmak istediğiniz ve bazen de yalnız kalmak istediğiniz süreçlerin yakın zamanda yapılması gerektiğini gösterir. Bu ara yalnız kalmanız gerek. İnsanlar ile diyaloglardan kaçınmanız ve onlar ile yüz göz olmadan devam etmek iyi olacak. Çünkü son zamanlarda zaten çok kırgın bir yapıda olduğunuzu ve bu yüzden kalp kırmanızın an meselesi olduğunu hissediyorum. Biraz daha ilerledikçe karşıma çıkan durumlardan biri de ruh eşinizi son zamanlarda çok fazla ihmal ettiğiniz oluyor. Eğer ruh eşinize karşı biraz daha sevgi dolu olmazsanız pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bir haber alacağınız ve bu süreç içerisinde ruh eşiniz ile farklı bir yola çıkma zorunda olacağınız dikkatimi çekiyor. Bu haber gelene kadar biraz daha yapıcı hareket edin. Aile hayatından birinin hasta olması ve ona destek olmanız söz konusu olabilir. Çok üzülmesine gerek kalmadan şifa bulacağını da hissediyorum. Son zamanlarda ruh eşiniz ile yalnız kalma ihtiyacınızın bir hayli artış gösterdiğini hissediyorum. Ne kadar çok yalnız kalmak için emek verirseniz ona göre aşk dolu olacaksınız diyebilirim. Kalbiniz ile mantığınızın savaşa girmesi an meselesi. Olaylara karşı objektif yaklaşmak zorunda olabilirsiniz.

15 Ocak 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu Ben bu aralar ne kadar yorgun ve hassas bir yapıda olduğunuzu olacağını söylemek muhtemel. Aslında çok emek verseniz bile verdiğiniz emeklerin karşılıklarını alamadığınız ardından da çok yorgun ve hassas bir yapıya büründüğünüze işaret eder. Ama sakin olun bir tarlaya ne kadar güzel tohumlar eker ve verimli tohumlarla işleme girerseniz sonucu o kadar iyi olur. Sizin de verdiğiniz emekler buna göre sonuç alacak. Yakın zamanda evlilik hayatınızda beklemediğiniz bir hediye ile karşılaşmanız da dikkatimi çekti. Eğer hayatınızdaki insana karşı daha ilgili olursanız beklediğiniz her şeyi yakında yaşayabileceksiniz. Bunun ardından karşıma çok mutlu eden ve beraberinde her zaman huzuru getiren anlar olacak. Bu durum aşk hayatında evlilik hayatında her şeyin çok güzel yolunca gideceğinin haberlerini verir. Ruh eşinin ailesine karşı bu ara biraz daha dikkatli olman gerektiğini hissediyorum. Aile büyükleri ya da varsa ruh eşleriyle ters düşmen söz konusu olabilir. Bunlar için meydan hazırlamalarına izin vermek yerine ruh eşini düşünerek sakin yapını koruman gerekiyor. Bu ara alacağın bir para ve bu paranın ardından sahip olacağın tapulu bir ürün olduğunu olacağını söylemek muhtemel. Bu ruh eşya ya da ürün sayesinde çok mutlu olacağının haberini vererek sona doğru geçiyorum.

15 Ocak 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu geçmiş zamanlarda yaşanan durumlardan dolayı bir süre içinize kapanık bir halde olduğunuzu gösterir. Bu da sizlerin daha çok insanlardan kaçmak istemenize ve kendi halinize deva etmekten zorluk çektiğinize işaret eder. Yeniden hayata tutunmak adına biri ile yan yana olmak adeta birçok konuda yaşanan sorunları unutan kişi olmanıza da etki etmiş. Artık birçok zorluğu geride bırakmak konusunda başarılı bir isim olmuşsunuz. Şu an içerisinde yer aldığınız durum ile ilgili önemli olan bilgileri bizlere verir. O kadar neşe dolu bir isimsiniz ki yeniden hayatınıza giren kişi ile bu kadar enerji dolu anlarda yer alma sizlere büyük oran ile keyif veriyor. Artık her an yan yana olmak istediğiniz bu isim birçok konuda başarılı biri haline gelmeniz için ellerinden geleni yapıyor. Yakın zamanda aşk hayatınızın ne kadar hareketli olacağını bizlere bildirir. Öyle bir haber alacaksınız ki ilk anlar ne kadar zorluk çekseniz bile biraz düşündüğünüz an a dan z ye kadar tüm etkilerin hayatınızda büyük bir iz bırakacağını göreceksiniz. En sevilen anlarda yer aldığınız bu günlerde ayaklarınız yere dahi değmeyecek. Bu güzel anlarda devam ederken net bir isim koymak için uygun olan zamanlarda yer aldığınızı düşünmek de söz konusu olabilir.

15 Ocak 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu son zamanlar içerisinde hayatınızda olan durumlara işaret eder. Ne kadar zorluk çeken bir isim olsanız bile bu durum sizlerin neşesini düşürmesin. İstediğiniz kadar özel anları elde etmek için neşe dolu olan biri oluyorsunuz. Bu da sizlerin tekrar geçmişi bırakarak yeni biri ile kaldığınız yerden denemek için uygun olan fırsatları vermesine olanak sunmuş. Şu an içerisinde yer alan durumlardan haber getirir. Ben de bu noktalarda istenen her adımda yer alarak hislerimi aktarmak isterim. Merak ettiğiniz her şey artık hayatınızda yer alıyor ve bu durum sizlerin neşe dolu olmasına etki ediyor. Şu an hayatınızda yer alan kişi ile gerçekten de çok mutlusunuz. Artık her şeyi unutan bir isim olarak devam ediyorsunuz. Aslında sizlerin en neşe dolu anlarda olacağınızı gösterir. Alacağınız bir haber var ve bu haber ile gerçekten de çok mutlu olacaksınız. Sevgi dolu anlarda yer alacaksınız. Bunun için biraz daha sabır ile hayatınıza devam etmeyi tercih eden yapınızın olması gerçekten en özel anların daha hızlı bir şekilde sizlere gelmesine yardımcı olacak. Kalbinizde olan her şey bir anda hayatınızda yer almaya başlayacak.

15 Ocak 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu son zamanlarda yer alan durumları gösterir. Aşk hayatınızda o kadar sorun dolu olan anlar olmuş ki sizler de artık pes etmek yerine daha çok gelecek için odaklanan bir isim olmuşsunuz. Hayatınızın en temel anlarının burada yer alıyor olması sizlerin artık ayağa kalkarak yeni bir isim ile denemesine uygun olan zamanları sunmuş. Her an mutlu olmak için uygun olan zamanlarda yer alıyorsunuz. Aslında şu an hayatınızda yer alan adımlara işaret eder. Bu kadar huzur dolu anlarda devam etmek artık sizlerin bu kişi ile tam anlamı ile isim koymak istemenize etki eder olmuş. Acaba olacak mı yoksa bitecek mi diye düşünmekten zorluk çektiğinizi de eklemek isterim. Aşk hayatında arada kalmayı sevmediğiniz için de net tavırlar ile devam eden bir isim oluyorsunuz. Gelecek zamanlarda aşk hayatınızda yer alacak en özel adımlara işaret eder. Bu kişi ile artık net bir konuşma yapacak ve akıllarda yer alan durumları net hale getireceksiniz. İsim koymak sizlerin daha rahat ve içten bir isim olmanıza etki edecek. Kalbinizde yer alan her şey yakın zamanda hayatınızda olacak. Bu da sizlerin daha içten bir isim haline gelerek dört kol ile ilişkinize sarılan kişi olmanıza yardımcı olacak.

Haber içinde neler var?

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP