DOLAR 20,4058 1.54%
EURO 22,0528 2.05%
ALTIN 1.280,611,92
BITCOIN 5696331,50%
İstanbul
19°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

18 Ocak günlük burç yorumları
344 okunma

18 Ocak günlük burç yorumları

ABONE OL
18 Ocak 2021 09:23
18 Ocak günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

18 Ocak 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu hayırla sonuçlanacak bir iş yapacağınız güne adım atacaksınız. Ancak bunun için çok iyi bir araştırma yapmanız ve iyi emek vermeniz gerekecek. Sabırlı davranarak bunu yapmayı başardığınızda sonucu oldukça tatmin edici olduğunu göreceksiniz. Hayatınızda meydana gelen olaylar memnuniyet verici şekilde çözülecek bir sorun anlamına gelir. Yaşayacağınız bu sorunu çözerken yine emek vermeniz gerekecek. Gereken emeği verdiğiniz zaman sorununuzu son derecede kolay bir şekilde çözdüğünüzü göreceksiniz. Son zamanlarda alın teriyle kazanılan temiz para anlamına gelecek işler sonucunda başarılı olacaksınız. Yapacağınız hayırlı bir iş sonucunda alın terinizle elinize para geçecek. Ancak eğer bir işe girmeyi planlıyorsanız endişe duygularınıza hâkim olmanız gerekecek. Çünkü gireceğiniz bu işten son derecede karlı çıkacaksınız. Hakkınızda içi boş dedikoduların yapıldığını duyacaksınız. Kulağınıza gelecek olan asılsız haberler bir miktar canınızın sıkılmasına sebep olacak. Ancak bu asılsız haberlere çok fazla itimat göstermeyeceksiniz. Bu sorunların da üstesinden kolaylıkla gelecek ve yeniden huzura ulaşacaksınız.

18 Ocak 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu huzurlu bir hayatı temsil ediyor. Bu sıralar alacağınız kararların iki kat daha fazla önemli olduğu bir dönem içerisindesiniz. Alacağınız doğru kararlar sayesinde güvenli ve huzur dolu bir hayat yaşamaya başlayacaksınız. Aslında emeklerinizin boşa gitmeyeceği yönündedir. Kalkıştığınız işlerde ve attığınız her adımda emek verdiğinizde karşılığını en güzel şekilde alacaksınız. Son derecede bereketi bir dönemdesiniz. Bu dönemi iyi bir şekilde değerlendirmeniz halinde oldukça mutlu olacağınız günlere çok daha kolay ve kısa yoldan ulaşabileceksiniz. Yaşadığınız birçok olaylar adeta sizin kara sevdaya yakalandığınızı gösterecek. Yaşamış olduğunuz bağlılık zaman içerisinde yerini alışkanlıklara bırakmış. Sallantılardan geçen evliliğiniz ardından içinizi resmen karalar bağlamış. Ancak yakın zamanda bu durumun içerisinden sıyrılacağınızı gösterecek. Ferah ve son derecede huzur verici günlere doğru adım adım ilerlediğinizi göreceksiniz.

18 Ocak 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu mantıklı bir insan olduğunuzu gösteren anlar gelecek. Bir işe kalkışmadan önce defalarca düşünüyorsunuz. Bu yönünüz hayatınızın ilerleyen aşamalarında da büyük ölçüde işlerinizi kolaylaştıracak. Alacağınız kararları mantık süzgecinizden geçirdiğiniz için sıkıntılar çıkmadan güzel bir hayat yaşayabileceksiniz. Aslında kalkıştığınız bir işin olumsuz yönde sonuçlanacağı anlamına gelmektedir. Şuan için her ne kadar emek verdiyseniz de verdiğiniz bu emeklerin karşılığını şimdilik alamayacaksınız. Ancak pes etmeden devam etmeniz gerekecek. En başta olumlu sonuçlanmaması ilerleyen zamanlarda vereceğiniz emekler doğrultusunda da olumsuz sonuçlanacağı anlamına gelmiyor. Bir süre daha emek vermeye devam ettiğinizde en sonunda istediğiniz sonuçları almayı başaracaksınız. Yaşadığınız olumsuz sonuçlar karşısında yuvanızda derin fırtınaların çıkmış olduğunu görüyorum. Ancak bu sürecin üstesinden zorlukları aşarak geleceksiniz. Alacağınız mantıklı kararlar sayesinde istediğiniz düzene gelebileceksiniz.

18 Ocak 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu keyfi harcamalarınızdan dolayı maddi sıkıntılar yaşayacağınızı göstermektedir. Bu günlerde yaptığınız gereksiz harcamalar gelecek vadede maddi sıkıntılar yaşamanıza neden olacak. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak adına bu günden harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Bu ara yüksek mevkide olan bir akraba anlamını taşımaktadır. Bu akrabanız sayesinde bir işinizi çok kolay bir şekilde halledeceksiniz. – Uzaklardan beklediğiniz haberin artık nihayet geleceği anlamını taşımaktadır. Alacağınız bu haber olumlu yönde olacak. Bu haber ile birlikte bir barışma görüyorum.  Bir kişiyle karşılıklı konuşacak ve aranızda çıkan birtakım sorunların düzelmesini sağlayacaksınız. Çok yorgunsunuz ve yapmak istediğiniz bir işinizi bir türlü yapamıyor oluşunuz. Bu iş her ne ise biraz daha emek vermeniz gerekecek. Ancak sarf ettiğiniz çabaların sonucu en sonunda alacaksınız.

18 Ocak 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu özel hayatında son derecede parlak bir döneme gireceğin anlamını taşıyor. Hayatındaki kişiyle birlikte son derecede özel zamanlar yaşayacaksın. Özellikle de son dönemlerde eşinde meydana gelecek olan değişimler seni son derecede etkileyecek. İlişkinde kademeler halinde giderek daha mutlu olacağın anlamına geliyor. Eşinle birlikte son derecede özel ve ilişkinizin zirvesi olan anlar yaşayacaksın. Bu ilişkinin kaderi senin eşine yapacağın sürpriz oldukça olumlu bir hale getirecek ya da eşinin sana yapacağı bir sürpriz etkili olacak. Bu sürprizin ardından eşinle birlikte asla unutamayacağın anlar yaşayacaksın. Bu zirve noktasını görmeniz ardından ilişkinde bir durağanlaşma meydana gelecek. Bu durum ilişkinde eşinin biraz yorgun düşmesi nedeniyle heyecanını yitirmesinden meydana gelecek. Bu noktada eşine vereceğin güzel bir hediye ya da söyleyeceğin güzel bir söz eşinin sana karşı olan hislerini yeniden uyandırmanı sağlayacak.

18 Ocak 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu seni son derecede önemli gelişmelerin beklediğini söyleyebilirim. Şu an hayatında seni derinden etkileyen bir insanın varlığını bilmelisiniz. Hayatındaki insana karşı hissettiklerin seni resmen kalbinde kelebekler uçuşmasına neden olacak. Ona karşı olan hislerini açmakta kesinlikle acele etmeyecek ve bunun için en doğru zamanı kollayacaksın. Romantik sürprizlerden ve hediyelerden oldukça hoşlanan bu kişi için güzel bir sürpriz hazırlayacaksın. Tesadüf eseri tanışacağın bu kişiyle birlikte yine tesadüfmüş gibi son derecede romantik bir ortamda bir araya geleceksin. Sen bunun tesadüf olmadığını her ne kadar bilsen de aşık olacağın kişi bu durumdan kesinlikle habersiz olacak. Aşkın tesadüfleri sevdiği gibi aşık olacağın bu kişi de seni sevmeye başlayacak.

18 Ocak 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu hayatındaki kişiye karşı sürprizlerin olacak. Böylelikle de inişleri ve çıkışları ile devam eden ilişkide aradığın heyecanını kesinlikle kaybetmeyeceksin. İlişkindeki sadakat her geçen gün giderek artarken sen de bu durumun keyfini sonuna kadar çıkaracaksın. Bu durumda eşin de en az senin kadar mutlu olacak ve birlikte oldukça sağlam temellere dayanan ilişki yaşayacaksınız. Özellikle de arkadaş çevrende bu kişiyle ilişkini çekemeyen kişiler olacak. Ancak onlara kesinlikle prim vermeyecek ve hayatının aşkı olan hayat arkadaşınla birlikte mutlu olmaya bakacaksın. Bu durum da aşık olacağın bu hoş kişiyle birlikte son derecede mutlu olmanı ve harika bir aşka yelken açmanı da sağlayacak. Birlikte oldukça eğlenceli zamanlar geçireceksin.

18 Ocak 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu son dönemlerde içinde çözemediğin bir mesele olduğunu görüyorum. İçinde meydana gelen sıkılmalar artık günden güne etkisini daha da fazla göstermeye başlıyor. Uzaktan baktığın son derecede hoş bir kişi olduğunu görüyorum. Bu kişinin sana karşı bir ilgisi yok. Hatta senin varlığından ve ona karşı olan hislerinden bile haberi yok. Ona karşı hislerini dile getirme cesaretini bir türlü gösteremiyorsun. Bu durum da senin kendi içinde derin fırtınalar meydana getiriyor. Tek bir yere odaklanırken etrafında olan biten olayları kaçırıyorsun. Senden hoşlanan bir kişi seni gözetlemeye devam ediyor. Platonik olduğun kişiden kopmayı başardığın anda bu kişinin varlığını fark edeceksin. Onunla daha yakın bir iletişim kurmaya başladığın zaman boşu boşuna etrafa kendini kapattığını ve tek bir yere odaklandığını fark edeceksin.

18 Ocak 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu içinde kocaman bir karmaşa olduğunu fark edeceksin. Yerli yersiz içine çöken bu sıkıntı artık senin için oldukça can sıkıcı bir hale gelmiş durumda. Bitirdiğin ilişkinin izlerini bir türlü üzerinden söküp atamıyorsun. Bu durumu çevrene yansıtmamak adına elinden geleni yapıyorsun. İlişkini bitirmiş olmanın verdiği hüznü çevrendekilerle paylaşarak biraz olsun rahatlamak yerine sadece kendi içine atıyor ve etrafına karşı son derecede umursamaz bir hale bürünüyorsun. Aynı zamanda bu gözlere haber götüren kişilerin varlığından haberdar değilsin. Çevrendeki insanların seni bu kadar umursamaz görmesi, kendini daha güçlü hissetmene neden oluyor. Sanki içinde yaşadığın hisleri ifade ettiğin zaman seni güçsüz biri olarak görecekler gibi hissediyorsun. Ancak bu konuda tamamen yanılıyorsun. Ayrılık acısını içinde yaşamak kendini çok daha kötü hissetmene neden olurken seni izleyen bir çift gözün de bu durumdan son derecede rahatsız olmasına ve üzülmesine neden oluyor.

18 Ocak 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu bir bütünken iki ayrı yere savrulmuş iki ayrı kişi olarak yorumluyorum. Eşinden boşanmış olmanın sana verdiği yarım kalmışlık duygusu ile bir türlü toparlanamamışsın. Gözünün önüne sürekli olarak eşinle birlikte geçirdiğin güzel günler geliyor. Bu güzel anılar seni hayata bağlarken bir diğer yandan da seni hayattan soyutluyor. Ancak bu gidişata bir son vereceksin. Artık içerisinde kalmış olduğun duygulardan taşınmak olarak yorumluyorum. Artık geçmişi geride bırakarak gelecek için son derecede temiz ve yeni bir sayfa açıyorsun. Bu açacağın yeni sayfa ile birlikte adet yeni bir sen olarak hayata kaldığın yerden devam ediyorsun.

18 Ocak 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu hayatının son derecede hızlı akan ve oldukça keyifli bir dönemine giriyorsun. İçerisinde bulunduğun güzel duygular her geçen gün biraz daha seni kendi içine çekmeye devam ediyor. Yeni bir aşk dönemi yaşadığını görüyorum. Şu an için konuşmaya devam ettiğin kişiye dair kendi kafanda güzel planlar kurmaya devam ediyorsun. Çok fazla hoşuna giden bu kişiye dair oldukça güzel dileklerin olduğunu görüyorum. Kafanda geçirdiğin bu dileklerin en kısa zaman içerisinde gerçekleşecek. Sana aşk hayatında müjdeli haberler veriyor. Son derecede şanslı olduğun bir dönem içerisine gireceksin. Bu dönemde konuştuğun kişiyle birlikte son derecede özel zamanlar geçirme fırsatını elde edeceksin.

18 Ocak 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu şu an da flört ettiğin kişiyle birlikte hiç beklemediğin bir anda romantik anlar yaşayacaksın. Tesadüf eseri son derecede romantik bir ortam meydana gelecek. Bu romantik anı kullanmasını çok iyi bileceksin. Hoşlandığın kişiye yaklaşırken karşındaki kişinin de sana karşı boş olmadığını fark edeceksin. Giderek yakınlaşmaya devam ederken hayallerinin gerçekleşeceğini fark edeceksin. Bu anlarda ağzından farkına varmadan tutamayacağın sözler çıkacak. Anı yaşamak her ne kadar güzel gelse de ilerleyen zamanlarda verdiğin sözler nedeniyle bir pişmanlık duygusu yaşayacaksın. Her ne kadar vermiş olduğun sözü tutmaya çalışsan bile elinden gelmeyen durumlar bu sözü tutmana engel olacak.

Haber içinde neler var?

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP