DOLAR 27,1479 0.08%
EURO 29,0073 0.11%
ALTIN 1.680,480,38
BITCOIN 7222370,05%
İstanbul
27°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

19 Ocak günlük burç yorumları
515 okunma

19 Ocak günlük burç yorumları

ABONE OL
19 Ocak 2021 05:21
19 Ocak günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

19 Ocak 2021 Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç burcu günlük yorumu harika bir ilişkin olduğunu yakında sen de göreceksin. Fakat bu ara olaylara odaklandığın zaman senin ilişkin hakkında bazı şüphelerin bulunduğunu fark ettim. Ara sıra içine dolan bu karmaşık düşünceler, ilişkinin çıkmaza girmesine sebep olacak. Bu duruma taviz vermemek adına elinden gelen çabayı sarf edeceksin. Ara sıra hayatındaki kişiye karşı güvensizlik duygusu beslemen ve özellikle de bazı dönemlerde bu kıskançlığın giderek artması ilişkinize zarar verecek. Hayatındaki kişi bu durum için her ne kadar tam tepkisini net bir şekilde dile getirememiş olsa bile kısa bir zaman içerisinde düşüncelerini dile getireceğini görüyorum. Son derecede tatlı ve güven problemi dışında yolunda giden ilişkini kurtarmayı başaracaksın.

19 Ocak 2021 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bu ara iş için hangi kapıya gidersen git eli boş dönmek artık canına tak etmiş durumda. Ancak bu sallantılı ve iç karartıcı günler sona doğru yaklaşıyor. Önünde duran kapı kümesi arasından bütün hepsini deniyorsun. Her ne kadar bu kapıların sırayla yüzüne kapandığını düşünmeye başlasan da hiç beklemediğin bir anda çaldığın kapılardan birisinin sana açıldığını göreceksin. Kapılar arasında en ferah ve aydınlık görünen bu kapı senin hakkında en iyisi olacak. Buraya girdiğin zaman da pek çok zorlukla karşı karşıya kalacaksın. Girdiğin iş yerinde anlaşamayacağın insanlar olacak. Bu insanlarla münakaşa etmek yerine onların huylarına gitmeye ve henüz yeni olduğun için fikir alış verişi yapmaya karar vereceksin. Her ne kadar alttan almak ve bir şeyleri sineye çekmek sana göre olmasa bile bu tutumunun sana ilerleyen dönemlerde çok önemli katkıları olacak.

19 Ocak 2021 İkizler Burcu Günlük Yorumu

İkizler burcu günlük yorumu uzun dönem araladığın kapılar ardından pek çok kapının yüzüne kapanmış olması nedeniyle burada anlayışlı kişi olmaya özen göstereceksin. Sergileyeceğin bu dirayetin meyvelerini yiyeceksin. İş yerinde sergileyeceğin bu tutum sayesinde kısa bir zaman içerisinde bilgili ve işini özenle yapan bir çalışan haline geleceksin. Bu durum da seni patronun tarafından sevilen bir çalışan haline getirecek. Rakiplerinden ve iş arkadaşlarından her zaman bir adım daha önde yer almayı başaracaksın. Bu durum sana kısa bir zamanda terfi müjdesini verecek. Aslında son zamanlarda hayatındaki kişinin de anlamasını sağlayarak orta yolu bulacaksın. Aranızda meydana gelen tüm bu gelişmeler ardından yeniden bir araya gelmeniz ilişkinizin çok daha sağlam bir bağı olmasını sağlayacak. Birbirinizden kopamayacağınızı düşünmeye başlayacaksın. Hayatındaki kişiyi bunu düşünmesini ve sana daha fazla saygı duymasını sağlayacaksın.

19 Ocak 2021 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu olaylar karşısında çok fazla tartışma meydana gelmesi artık senin oldukça kafanı karıştırmış durumda. Bu yorgunluk ardından bir süre kafanı dinleyeceksin. Hayatındaki kişiden bir süre uzak kalmak hem ona hem de sana son derecede iyi gelecek. Olayların sakinleşmesi ve bir birinizi özlemeniz aranızdaki ilişkinin kopmasına engel olacak. Bir süre hayatındaki kişiden uzak kalmak seni son derecede özlemesine neden olacak. Hayatındaki kişiyi dört gözle yolunu bekliyor olacak. Aradaki sinirlerin yatışması ardından yeniden döneceksin. Böylelikle de sorunları konuşmak adına daha sakin bir kafa yapısına sahip olacaksın. Böylelikle de tartışmalar karşısında hemen öfkelenmek yerine düşünerek sakin bir kafayla cevap vereceksin. Böylelikle de aranızda meydana gelen bütün sorunlarda her iki tarafında haklı ve haksızlıkları olduğunu fark edeceksin. Bu durumu

19 Ocak 2021 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Aslan burcu günlük yorumu yakın bir zamanda senin için bir konuda zamanın daraldığını fark edeceksin. Hayatındaki kişiye vermiş olduğun bir söz olduğunu görüyorum. Hayatındaki kişiye karşı bu sözü tutmak adına kısa bir zamanın kaldığını anlıyorum. Hayatındaki kişiye bu sözü tutmak adına büyük bir çaba sarf edeceksin. Çabalarının sonucunda emeklerinin karşılığını alacak ve hayatındaki kişiye vermiş olduğun sözü tutacaksın. Ancak tüm bu süreçler senin son derecede yorulmana neden olacak. Bu durum da senin bir miktar hayatındaki kişiden uzaklaşmana sebep verecek. Hayatındaki kişinin bu durumu tamamen kıskançlık ile karşılayacak ve aranızda kısa bir süre için kıskançlık ve güven problemi meydana gelecek. İlişkide yorulan taraf olduğun için bu durumu açıklamak için çok fazla çaba sarf etmeyeceksin. Bu durum da ilişkinizi kopma noktasına kadar getirecek. Ancak kafanı toparlayarak nişanlına hoş bir sürpriz yapacaksın.

19 Ocak 2021 Başak Burcu Günlük Yorumu

Başak burcu günlük yorumu çevrendeki kişi ile birlikte zaman geçirmek kendini çok iyi hissetmene de neden olacak.. Aslında karşında olan kişiye göre platoniği olduğun kişiden giderek uzaklaşıyorsun. Artık bu konuyu kendine dert etmek yerine mazide bırakıyor ve kaynaşmaya başladığın kişiyle birlikte yeni bir aşka yelken açıyorsun. Her ne kadar ilişkiniz bitmiş olsa bile unutamadığın o kişi seni izlemeye ve senden haberler almaya devam ediyor. Sen farkında olmadan artık daha fazla içinde tutamayacak ve bu durumu dışarıya da yansıtacaksın. Böylelikle de üzgün olduğunu görmesi ardından bir mesaj alacaksın. Bu mesaj her iki tarafın da birer adım atmasını ve ilişkinin yeniden başlamasını sağlayacak.

19 Ocak 2021 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi burcu günlük yorumu hayatındaki kişinin düşüncelerini sert bir ifadeyle dile getirmesi ardından kuşkuların konusunu yenide gözden geçireceksin. Durum değerlendirmesi yaptığın zaman karşındaki kişinin hataları kadar kendi hatalarının da var olduğunun farkına varacaksın. Böylelikle de henüz iş işten daha geçmeden hayatındaki kişiyle birlikte ciddi bir konuşma içerisine gireceksin. Böylelikle de hayatındaki kişiyle ilişkindeki engelleri aşacaksın. Yaşanan gerilmeler ardından hayatındaki kişiyle mutlu bir ilişki sürmeye devam edeceksin. Bu sürpriz göreceksin ve ardından hayatındaki kişi ile birlikte ciddi bir konuşma yapacaksın. Bu durum sonucunda da nişanlınla aranda meydana gelen iletişim kopukluğu kaynaklı sorunu çözeceksin. Tüm bu süreç içerisinde kendini son derecede yorulmuş hissedeceksin. Hayatındaki kişi bu durumun farkına varacak ve kendisini affettirmeye karar verecek. Hayatındaki kişiden de böyle bir adım görmen kendini hafiflemiş ve huzur dolu hissetmeni sağlayacak.

19 Ocak 2021 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu hiç beklemediğin anda bir yerden gelecek olan mal ya da para demektir. Eline geçecek olan bu imkân sayesinde kendini çok daha güvende hissedeceksin. Bir süre daha maddi sorunlar konusunda endişe duymana gerek olmayacak. Kendinde ilgili bir atılım yapmak istediğini görüyorum. Bu bir iş görüşmesi için de olabilir. Yapmak istediğin atılım hangi konuda olursa olsun bunun için çok doğru bir zaman dilimi içerisindesin. Yapacağın atak sayesinde oldukça iyi bir yere geleceksin. Gelmek istediğin yere bu kadar kısa bir zaman dilimi içerisinde geldiğini görmek şaşırmana neden olacak. Aslında emeklerin asla boşa gitmeyeceği demektir. İş yaşantında vereceğin emeklerin karşılığını en iyi şekilde alacaksın. Böylelikle de gerek manevi gerekse de maddi yönden kendini çok daha mutlu ve özgür hissetmeye başlayacaksın.

19 Ocak 2021 Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burcu günlük yorumu kötü günler için biriktirmiş olduğun bir miktar paran olabilir. Bu birikimini gereksen yerlere harcayarak bitireceğin anlamına gelmektedir. Ancak özellikle de bu sıralar dikkatli harcamalar yapman gerekecek. Eğer bu parayı gereksen yerlere harcarsan gerçekten ihtiyaç duyduğun zamanlarda oldukça zor durumda kalacaksın. Bu aralar üzücü ve kırılacağın durumlar ile karşı karşıya kalabilirsin. Özellikle de yakın çevrendeki kişiler tarafından çoğu zaman yeterince anlaşılmadığını düşünebilirsin. Hayatına çeki düzen verecek olan bir iş sahibi olamayışın çevrendeki kişilerin de gerilmesine sebep oluyor. Ancak bu durum bir süre daha devam edecek. Kendini bu tür olaylar karşısında daha umursamaz bir hale getirmen gerekecek. Aksi halde stres kaynaklı sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacaksın.

19 Ocak 2021 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu artık hayatının ilerleyen kısımlarında başarıya ulaşacağını simgelemektedir. Atacağın adımlar konusunda oldukça hassas davranman gerekecek. Çünkü karşına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirdiğin zaman uzun zamandır beklediğin başarıyı elde edeceksin. Kendini kanıtlamayı başararak güzel bir işe gireceksin. İşe başladığın anda kendini kanıtlaman için oldukça emek vermen gerekecek. Çünkü bir deneme sürecinin olacağını görüyorum. Bu deneme sürecini en iyi şekilde tamamlaman gerekecek. Etrafındaki kişilerin de takdirlerini kazanarak çok daha iyi hissedeceğin dönem içerisine gireceksin. Hayatında bolluk. Bereket ve mutluluğun hâkim olacağı günler yakın zamanda baş gösterecek. Aslında çalışmaya başlayacağın yerde kötülüğünü isteyecek kişilerin olacağı anlamına geliyor. Çalışma hayatında bu kişilere karşı son derecede temkinli davranman gerekecek. Çünkü bu kişiler başarısız olman ya da kötü duruma düşmen için adeta an kollayacaklar.

19 Ocak 2021 Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova burcu günlük yorumu dileklerinin adım adım gerçekleşeceği anlamını taşımaktadır. Dileklerinin adım adım gerçekleştiğini gördükçe çok daha zinde ve mutlu hissedeceksin. Hayatında adeta yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu söyleyebilirim. Aslında bir dileğin var ve dileğinin er ya da geç gerçekleşeceği anlamına geliyor. Ancak bunun için biraz daha zamanın var. Dileğin bir anda gerçek olmayacak. Adım adım gerçekleşecek olan bir dilek. Ancak bu dileğinin gerçekleşmesiyle birlikte bütün sıkıntılı durumları gerinde bırakacaksın. Çevrendeki kişilerle aranda geçen kırıcı durumların hepsini unutacaksın. Yeniden mutluluk dolu günler yaşamaya başlayarak kendini iyi hissedeceksin. Bu fırsatı kötülüğünü isteyen kişilere vermen halinde ciddi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalacaksın. Bunun anlamı da bir rahatsızlık yaşayacağını gösterir. Özellikle de stres kaynaklı sağlık sorunlarına karşı temkinli olman gerekecek. Aksi halde zorlanacaksın.

19 Ocak 2021 Balık Burcu Günlük Yorumu

Balık burcu günlük yorumu oldukça dürüst ve mert birisi olduğunu göstereceğin anlar yakın zamanda gelmektedir. Yapacağın iş görüşmelerinde karşı tarafa bu özelliklerini olduğu gibi aktarman gerekecek. Çünkü işe girmek adına bu özelliklerin kilit anahtarı olacak. Eğer devletle ilgili bir işin varsa bunun yakın zamanda olacağı anlamına gelmektedir. Çevrenden bir kişinin de yardımları sayesinde devletle ilgili bu işini halledeceksin. Eğer devlet kadrosuna girmek ve çalışmak gibi bir durumun muallakta ise bu konuda olumlu sonuçlar elde edeceksin. Böylelikle de arzularının gerçekleşmesiyle birlikte istediğin mutluluğu yakalamayı başaracaksın. Bu ara yapacağın birçok şey dünya nimetleri ile alakalıdır. Oldukça karlı bir işin olacak. Yapacağın görüşmeler arasında en iyisini seçmek konusunda titiz davranman gerekecek. Böylelikle de gerçekten hayalini kurduğun yerde olmayı başaracaksın.

Haber içinde neler var?

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP