DOLAR 15,4970 0.11%
EURO 16,1550 0.2%
ALTIN 900,39-0,14
BITCOIN 4708682,85%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

13:05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

21 Aralık günlük burç yorumları
95 okunma

21 Aralık günlük burç yorumları

ABONE OL
21 Aralık 2020 12:04
21 Aralık günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 21 Aralık Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

21 Aralık Koç burcu yorumu

Sevgilinize karşı birtakım endişe ve kuruntularınız bugün tetiklenebilir. Tutarsız davranışlarınız sebebiyle partneriniz sizi yanlış değerlendiriyor. Bu nedenle kararlarınızın peşinde sonuna kadar durun. İşle ilgili yaşadığınız sıkıntıların üstesinden gelebilecek gücünüz var. Yeter ki, vakalar karşısında mantıklı davranmayı başarın. Son günlerde yaşadığınız negatif maddi gelişmeler canınızı sıkmasın, yakında her şey düzelecek. Başağrılarınız artabilir, açık havada dolaşın.

21 Aralık Boğa burcu yorumu

Partnerinizin sorumsuzlukları yüzünden hayli sorun çekiyorsunuz. Her yolu denemenize karşın bir çıkış yolu bulamadınız. Son kararı vermek yeniden size düşüyor! İş hayatınıza ait ani kararlar alabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha dikkatli olun. Bazen insanlara karşı kırıcı davranışlar sergileyebiliyor ve kontrolü kaybedebiliyorsunuz. Parasal mevzularda oldukça elastiki davranıyorsunuz ve bu özelliğinizden dolayı vakit parasal sıkıntılar çekebilirsiniz.

21 Aralık İkizler burcu yorumu

Yeni bir aşka yelken açmak gözünüzü bu kadar korkutmamalı. İlişkiye başlamadan, birlikteliğin kar, zarar hesapları içine fazla girmeniz önünüze engeller koyuyor. Kendi iç dünyanıza çekilip, arkanıza ve geride bıraktıklarınıza hiç bakmaksızın, işinizle ilgili planlar yapmak istiyorsunuz. Önünüz oldukca açık. Gerçekleştirmek istediklerinizde başarı sizi bekliyor. Fakat bu derhal olmayacak. Ek bir işten dolayı bolca kazanç elde edebilirsiniz. Kalorisi bol yiyecekler ve alkol tüketiminizi azaltın.

21 Aralık Yengeç burcu yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz mutluluk şimdi avuçlarınızın arasında. Yeni aşkınızla öyleki mutlusunuz ki, artık hiç bir şey sizi sarsamıyor. Böylesi daha iyi. İşyerinde meydana gelen bazı tartışmalarda sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla giriyor, tepki çekiyorsunuz. Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki bir çok problemi çözebilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz sizi tasarrufa yöneltiyor. Biraz soğuk almış gibisiniz, kendinizi olumsuz hava şartlarından korumaya çalışın.

21 Aralık Aslan burcu yorumu

Beraberliğinizin kronikleştiğini düşünüp, düzeltmek için bir çaba harcamıyorsunuz. İnceldiği yerden kopmasını beklemeyin! İşinizin riskli alanlarında çabuk etmeden, iyice çözümleme ederek karar almaya çalışın. Böylelikle muhtemel hataları da evvelinde önlemiş olmuş olmuş olursunuz. Arkadaşlarınızın ayrıntılı planları sizi heyecanlandırıp maddi girişimlerde bulunmanıza neden olabilir. Bu tür yatırımları realist bir şekilde değerlendirmeye dikkat edin. Bedensel ve psikolojik olarak gücünüz yerinde.

21 Aralık Başak burcu yorumu

Bu günlerde tanıştırılacağınız birisi son günlerdeki karamsar halinize son verebilir, ama siz ilkin karamsarlığınızı atmalı ve bu tanışmaya ümit yüklü biri olarak gitmelisiniz. Kariyerinizi korumak için emek harcamalar yapmak arzunuz var. Yaratıcı fikirlerinizle çevrenizi etkilemenize karşın, kararlarınızı verirken acele etmemelisiniz. İş ortaklarınıza danışarak hareket edin. Elinizdeki parayı değerlendirme konusunda kararsız kaldınız. Bu konuda malumat sahibi dostlarınıza danışmalı ve en akılcı yolu seçmelisiniz.

21 Aralık Terazi burcu yorumu

Kendinizi yaşadığınız ilişkide mutlu değilsiniz. Aşk yaşamınızla ilgili çabuk karar almanız gerekiyor. Sakın kendinizi yeni birine kaptırmayın. Zira sevdiğinizi incitebilirsiniz. Sizinle yarışan biri, sizin iş hayatı dışındaki keyfinizi de kaçırıyor. Onunla daha mesafeli fakat daha modern bir ilişki kurma çabanız müspet sonuç verecek. Harcamalarınıza dikkat edin. Bu günlerde maddi bir yardım almanız laf mevzusu. Bu maddi yardımı dikkatli kullanın. Kafeinli içeceklere teslim olmayın.

21 Aralık Akrep burcu yorumu

Aşk hayatınızla ilgili bir dileğiniz var. Bununla ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tasarruf göstermemeli, iddialı davranmaktan uzak durmalısınız. İşinizi hayatınızın merkezine oturtmaktan ve kendinizi mesleğinize adamaktan da vazgeçin! Yaşamın tek yönüyle ilgilenmek, kişiliğinizin de daralmasına neden olabilir. Umutlu olduğunuz para meselesinde yakında birtakım gelişmeler var. Sağlığınızdaki küçük ikazlar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir.

21 Aralık Yay burcu yorumu

Partnerinizle birlikte katılacağınız toplantılarda his birliği ederek, aynı düşünceler arasında olmanız beraberliğinizi güçlendiriyor. İşyerinizdeki ilişkilere daha fazlaca katlanmak istemiyorsunuz. Bugünlerde beraber çalıştığınız kişilere karşı dikkatli olun ve kimselerle tartışmayın. Yakınlarınızdan gelecek para desteği, hayatınızı hiç değilse geçici bir süreliğine rahatlatacak. Sağlığınızdaki ufak uyarılar ciddiye katılımı gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir.

21 Aralık Oğlak burcu yorumu

Birçok işi bir arada yaptığınız vakit, motivasyonunuz artıyor ve kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İfade etmenin huzurunu yaşayacaksınız. Olabilecek aksilikler karşında belirli bir strateji uygulamalı ve önlemlerinizi almalısınız.

21 Aralık Kova burcu yorumu

Hatıraları silinmeye başlamış olan eski bir aşk tekrar kalbinizi ısıtmaya başladı. Bu yakınlaşmaya sıcak bakmanız, sonradan sıkıntılar yaşamanıza niçin olabilir. İşle alakalı bir probleminin çözümü için, arkadaşlarınıza öncülük edecek, iyi sonuçlar alacaksınız. Bugünlerde aile içinde yaşanabilecek tartışmalarda nötr olmaya dikkat edin. Paranızı bu kadar dikkatli harcamanız, yanlış eleştirilere yol açıyor. Sağlık konularında duyarlı olmanız gereken bigün.

21 Aralık Balık burcu yorumu

Bazı hedeflere ulaşma mevzusunda yaşanacak gecikmeler, bugün biraz mutsuz ve depresif hissetmenize niçin olabilir. Yanlış bir şey yapmış olup yapmadığınızı merak ediyor olabilisiniz. Şansınız yaver gitmedi. Gecikmeler muhtemelen ilgili kişiler arasındaki cılız iletişimden kaynaklanıyor. Mektuplar, fakslar ve diğer mesajlar zamanında teslim edilmemiş olabilir. Dayanın ve kendinize inanmaya devam edin.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP