DOLAR 17,8662 -0.12%
EURO 18,4380 -0.19%
ALTIN 1.024,40-0,51
BITCOIN 4343796,14%
İstanbul
23°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

22 Aralık günlük burç yorumları
106 okunma

22 Aralık günlük burç yorumları

ABONE OL
22 Aralık 2020 11:16
22 Aralık günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 22 Aralık Salı gününün günlük burç yorumları…

22 Aralık Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızdaki huzursuzluk sürüyor. Onu bir tek bırakıyorsunuz. Bunun ne şimdi, ne ilerde sıkıntı olamayacağını düşünüyor, onun buna alışacağını sanıyorsunuz. Yanıldığınızı gelecek günlerde anlayacaksınız! İş yerinde çalışmalarınızı sürdürürken meydana gelebilecek terslikler sabırsızlığınızdan kaynaklanabilir. Ayrıca, yanlış anlaşılma ihtimaliniz de var. Güç duruma düşebileceğiniz bir olaydan sıyrılmasını bileceksiniz. Parasal mevzulara yönelik yeni atılımlar laf konusu.

22 Aralık Boğa burcu yorumu

Aşk ilişkinizdeki küskünlük, bazı kimseler tarafından farklı boyutlara taşınmak isteniyor. Beraberliğinize yeni bir yön verebilir, kırgınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. İş ilişkilerinizde, karşı tarafın müspet düşüncelerinin tesiri altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmek için vakit ayırın. Hesapta olmayan ödemeler, masraf gerektiren durumlar ortaya çıkabilir, dikkatli olun. Sağlığınıza karşı da sorumluluklarınız olduğunu ihmal etmeyin.

22 Aralık İkizler burcu yorumu

Duygusal yaşamınızda yeni bir başlangıç söz mevzusu. Bu ilişki sayesinde kendinizi daha iyi anlayacak, kendi iç dünyanızdaki güzellikleri daha iyi anlatım edeceksiniz. Bazı kurallara karşı gelmiş olarak, fikir ve isteklerinizi ansızın gerçekleştirmeye çalışarak, yahut ancak işinize karşı daha hevesli olarak, günlük yaşantınızda yer veremediğiniz duyguları tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Yeni bir iş atılımı olabilir. Önemli bir ödemeniz sizi düşündürüyor, fakat sıkıntı çıkmayacak.

22 Aralık Yengeç burcu yorumu

Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğa ulaşamadınız. Bugünlerde aşk hiç beklemediğiniz aniden yakalanabilirsiniz. İş yerinde ikili ilişkilerde belli bir ağırlığınız var. Sorulan, danışılan, dert oluşturulan biri konumundasınız. Ama bu konumun sizi gitgide birtakım sorumluluklar dibine sokmaya başladığını fark edin! Maddi anlamda kendinize hakim olmaya çalışın. Çünkü bu aralar, oldukca lüzumsuz gider yaptınız. Az fakat sık yemeyi prensip haline getirin.

22 Aralık Aslan burcu yorumu

Bugün sevgilinizle olan iletişiminizde sivri dil kullanmamaya ve onu eleştirmemeye dikkat edin. Ufak tefek hatalarınızı görerek, ilişkinizi daha objektif değerlendirmeye çalışın. İş yerinde ortaya çıkabilecek beklenmedik bir sorun, gerilmenize yol açabilir. Bu işin içyüzünü öğrenmek için gayret harcamalısınız. Duygularınız denetlemeniz bugün zor olacağı için küçük konuları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Maddi mevzular yüzünden etrafınızdakileri kırmamaya özen gösterin. Hazımsızlık probleminiz, sağlıksız beklenmenizden kaynaklanıyor olabilir.

22 Aralık Başak burcu yorumu

Sevgilinizin size yaptıklarından ötürü çok kızgınsınız. Onun tüm aramaları, kendini bağışlatma çabaları bir işe yaramıyor. Çok keyifli bir iş ortamınız yok. Bugün işyerinizdeki memnun edici bir gelişme sıkıntınızı rafa kaldırmanıza neden olacak. Para mevzusunda oldukca talihli ve şanslısınız. Midenizin sıhhatli bulunmasına güvenerek, her türlü abur cuburu yiyorsunuz, ama bir gün oldukça pişman olabilirsiniz. Bunlar ondan sonra size kilo ve mide ağrısı olarak geri dönebilir.

22 Aralık Terazi burcu yorumu

Hoşlandığınız kişiye duygularınızı açmak için bu kadar beklemeyin. Koşulları değerlendirdiğiniz takdirde ilk adımı sizin atmanız gerektiğini anlayacaksınız. Gelecek için kurduğunuz hayaller gerçekleşmek suretiyle. Meslek yaşantısında yaşanan rekabetten hoşlanmıyorsunuz. Güçlü karakteriniz, iş yerinizdeki konumunuzun giderek güçlenmesine niçin oluyor. Hesapta olmayan ödemeler ve masraf gerektiren konular çıkabilir. Perhizi dikkatsizlik etmek size kilo aldırıyor.

22 Aralık Akrep burcu yorumu

İlişkinizin devam etmesini istiyorsanız, inatçı tutumunuzdan vazgeçip düşüncelerinizi değiştirin. İnatçı bir tutumla lüzumsuz bir küskünlüğü sürdürüyorsunuz. İçinizdeki duyguları gün ışığına çıkartın. İşinizdeki sorunların çözümünde duygusallığı bırakmalısınız. Çok kırılgan bir sorunla alakalı olarak duygularınızla mantığınız çelişebilir. Bir alacağınızı öğrenim etmekte sıkıntınız var, bir süre daha devam edecek. Sıkıntılarınızın yaratacağı hastalıklardan korunmak için spor yapın.

22 Aralık Yay burcu yorumu

Aşk çevrenizde dolaşıp duruyor, hazırlıklı olun. Onu görebilmeniz için, gözlerinizi birazcık aralamanız gerekiyor. Kalbiniz hala bazı heyecanlar için çarpabiliyorsa bunun tadını çıkartın. Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Doğruluğuna inandığınız mevzularda başkalarının olumsuz tavırlarından etkilenmeyin. Olaylara karşı daha realist yaklaşmanız daha iyi olacak. Yaratıcılığınız yardımıyla daha oldukca para kazanabilirsiniz. Cildinizi sigara ve sigara dumanından uzak tutarak korumaya çalışın.

22 Aralık Oğlak burcu yorumu

Araştırmaya meraklı yapınızla olayları sonuna kadar irdeliyorsunuz. Size sunulacak tekliflere karşı şüpheci bir halde yaklaşarak, kendinizi geri çekmek isteyeceksiniz. Bu aşamada çevrenizden ehil yardımcı alamayabilirsiniz.

22 Aralık Kova burcu yorumu

Aşktan yana şansınızın kapandığını düşünüyorsunuz fakat bugünlerde karşınıza çıkacak olası gelişmeler, aşk yaşamınıza doğrultu verecek. İşle alakalı çalışmalarınız yoğun bir halde devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için birazcık zamana ihtiyacınız olacak. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınıza sert davranmanız nedeniyle eleştirilebilirsiniz. Ödemeyi unuttuğunuz bir masraf, maddi anlamda biraz sıkılmanıza neden olabilir. Fazla kilolarınızı vermek için, egzersiz yapın.

22 Aralık Balık burcu yorumu

İç dünyanda eski ve yeninin çatışması yaşanabilir. Daha tutucu ve eski olan perspektif ağır basıyor olabilir. Bu vaziyet, hayata karşı yeni ve alışılmadık olana yöneldiğin takdirde yüzüne daha da çarpacak benzer biçimde duruyor. Öyleyse eskiyi bırak yenisini benimse. Eskilerden dersler çıkararak yeni bir gelecek inşa et.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP