DOLAR 27,1479 0.08%
EURO 29,0073 0.11%
ALTIN 1.680,480,38
BITCOIN 722104-0,08%
İstanbul
27°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

25 Aralık günlük burç yorumları
297 okunma

25 Aralık günlük burç yorumları

ABONE OL
25 Aralık 2020 11:03
25 Aralık günlük burç yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 25 Aralık Cuma gününün günlük burç yorumları…

25 Aralık Koç burcu yorumu

Bugün, olaylara kuvvetli bir mantıkla yaklaşmanız son aşama takdir edici bir huy olarak nitelendirilecek. Çevreniz de ve toplumsal ilişkilerinizde hakkaniyet duygularınız herkes tarafınca takdir görüyor. Partnerinizin de, sizin fikirlerine gereksinim duyacağı bir gündesiniz. Geçmiş tecrübelerinizi, yaşama başarı ile geçireceksiniz..

25 Aralık Boğa burcu yorumu

İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız yazışma sorunlarınızı çözüyor. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz.

25 Aralık İkizler burcu yorumu

Bugün, görev duygunuz herşeyden daha öncelikli hale gelecektir. Adım attığınız her mevzuda mesuliyet almak isteyeceksiniz. Duygularınıza bugün yer vermeniz oldukça zor görünüyor. Hizmet etmek, işlerinizi düzenlemek ve sürekli koşuşturma halinde olmak sizi yorabilir. Sıhhatinizi asla ihmal etmemelisiniz. Unutmayınız ki sizin sağlığınız herşeyden daha önemlidir. Günlük iş temponuzda başka insanların sizden yardımcı ve yardım beklemesi sizin de birçok işinizi yapmanızda engeller yaratabilir. Herkesi memnun etmek zor olduğu için birçok alana dağılabilirsiniz. Bu konum da sizi epeyce yoracaktır.

25 Aralık Yengeç burcu yorumu

Bugün, vakalara keskin bir perspektif getireceksiniz. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirmelisiniz. Kendinizi güçlü hissediyor ve iş bağlantılarınızı, egonuzun haricinde tutuyorsunuz. Maddi beklentileriniz uzak yollardan gelen fırsatlarla genişleyecek.

25 Aralık Aslan burcu yorumu

Bugün bir arada olabileceğiniz kişilerle, iş ortamınızdan değişik mevzulara dalmak sizi birazcık dinlendirecek. Yeni iş bağlantıları için uygun bigün değil. Olayları iyi irdelemeli fakat, derhal karar vermemelisiniz. Beklemeyi öğrenmelisiniz.

25 Aralık Başak burcu yorumu

Ay’ın bulunduğu durum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya niçin olacağı için kendinizi kontrol etmek zorundasınız.

25 Aralık Terazi burcu yorumu

Satın alma duygunuz çok yoğun olduğu bugünde, keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Dostlarınızla ortaklaşa iş içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Duygusal mevzularda her insanın yapmış olduğu hataları artık yapmak istemeyebilirsiniz.

25 Aralık Akrep burcu yorumu

Koşullarınızı gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenebilirsiniz fakat bazı pürüzler gün arasında sizi rahatsız edebilir. Olaylara karşı ihtiyaç duyulan esnekliği sağlamalısınız. Yenilgiyi kabul etmiyorsunuz.

25 Aralık Yay burcu yorumu

Birçok vakası içinizde yaşamaktan yanasınız. Duygularınızı yine yapılandırmak için müsait bir gün içindesiniz. Kendinizi yargılamak istemiyor ve birtakım beklentilerinizi yaşama transfer mevzusunda beklemeyi tercih ediyorsunuz. Bugün, alacağınız birtakım haberler sizin etken yönlerinizi ortaya çıkaracak.

25 Aralık Oğlak burcu yorumu

Bugün, Ay’ın konumu, ince duygularınızı ortaya çıkarıyor. Fakat, hem de sizi duyarlı ve eleştirici yapıyor. Kırılmaya uygun yapınız, sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Hissettiğiniz duygular sizi doğru yola götürüyor ve haklı çıkıyorsunuz.

25 Aralık Kova burcu yorumu

Ailede bazı dengelerin gündem kazanması laf konusu. Bugün mesuliyet duygusu arasında hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden koymak istiyorsunuz. Zor olanı kura çekmek sizin tarzınız ve sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Atılımlarınız ve hedefleriniz mevzusunda isabetli davranışlar içindesiniz. Duygusallığınızı denetlemelisiniz.

25 Aralık Balık burcu yorumu

Unutma ki maddi eşyalar ancak -maddidir. Hayatının bir noktasında, onları kaybedecek, çöpe atacak yahut bozacaksın. Tek soru bunun ne vakit ve iyi mi olacağı. Hasar bulan yada kaybolan maddi eşyaların arkasından abartılı ve lüzumsuz bir duygusal çöküntüye kapılma. Kendini insanlara bağla, materyal şeylere değil. Iyi arkadaşlar ve sadık bir aile sonuna kadar senin yanında olacaktır.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP